fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Piszecie ze sobą od dłuższego czasu, a ona nagle, bez powodu przestaje odpowiadać? Jak się zachować, gdy dziewczyna unika kontaktu? Podpowiadamy, jakie mogą być tego przyczyny i co wtedy robić.

wyprzedaż do 70%

dziewczyna-unika-kontaktu-wzrokowegoOna nie odpisuje na wiadomości. Co to oznacza?

Wszystko szło jak z płatka, aż tu nagle ona przestała odpisywać? A może – co gorsza – wciąż wyświetla Twoje wiadomości, ale nie odpowiada? Przyczyn tej sytuacji może być wiele, więc zanim zaczniesz dobijać się do niej jak ostatni desperat, przeanalizuj szybko Waszą dotychczasową znajomość.

Zastanów się, o czym najczęściej rozmawialiście. Czy dziewczyna była zaangażowana w rozmowę albo, czy też przypadkiem nie strzeliłeś jakiejś gafy. Jak widzisz, sprawa jest złożona, więc żeby Ci to ułatwić, zebraliśmy wszystkie możliwe scenariusze.

Dlaczego dziewczyna nie odpisuje? 6 najczęstszych powodów

1. Wasze rozmowy były nudne i mało wartościowe

Nuda to najczęstszy powód, dlaczego dziewczyna nie opisuje. Jeśli Wasze rozmowy są nudne i męczące, jak flaki z olejem, to nie ma co się dziwić, że ona w końcu traci zainteresowanie. Jeżeli męczyłeś ją pogawędkami o pogodzie albo każde spotkanie zaczynałeś od hej, co tam słychać?, to sam strzeliłeś sobie w kolano.

Rozmowa powinna być emocjonująca i wciągająca, najlepiej też luźna i żartobliwa. Warto poruszać tematy, które interesują Was oboje. Dobrym pomysłem na początek są filmy i seriale. Jeśli trafisz na te, których fabuła jest znana Wam obojgu – zyskasz niewyczerpane źródło tematów do rozmowy.

czemu-ona-nie-odpisuje2. Nie odpisuje, bo jest zajęta

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego dziewczyna nie odpisuje, nie zakładaj od razu czarnego scenariusza. Być może po prostu jest zajęta i nie ma czasu na rozmowę. W końcu kobiety też mają swoje życie. Nie panikuj więc, tylko spokojnie poczekaj, aż odpowie.

3. Napisałeś coś niewłaściwego

Jeśli po kilku dniach ona wciąż nie odpisuje na wiadomości, to może znaczyć, że z jakiegoś powodu nie chce z Tobą rozmawiać. A jeżeli dotąd wszystko szło gładko, to prawdopodobnie nie spodobało jej się coś, co ostatnio napisałeś. Może rzuciłeś jakimś głupim żartem albo powiedziałeś coś obraźliwego. To mogło być też zbyt osobiste pytanie, które sprawiło, że przestała czuć się komfortowo.

4. Pisałeś zbyt często

Kobiety lubią być podrywane, ale nie osaczane. Czasem faceci sami nie zdają sobie sprawy z tego, jak bardzo są nachalni. Jeśli pisałeś zbyt dużo i zbyt często, mogłeś sprawić wrażenie desperata albo natręta. W efekcie ona poczuła się osaczona i przestała odpisywać na wiadomości.

5. Prawiłeś za dużo komplementów

Faceci sądzą, że kobiety uwielbiają słyszeć komplementy. Rzeczywiście tak jest, ale większość dziewczyn szybko się nimi męczy. Jeśli zamiast prowadzić ciekawą rozmowę, Ty sypałeś miłymi słówkami jak z rękawa, to mogłeś osiągnąć skutek przeciwny do zamierzonego. Ona poczuła się zniechęcona i zaliczyła Cię do grona typowych adoratorów z Tindera.

6. Prawiłeś komplementy proste i pospolite

Jeśli masz w zwyczaju prawić komplementy w stylu „masz ładne oczy” albo „masz zgrabny tyłek” to nie zastanawiaj się, czemu ona nie odpisuje na wiadomości. Takie komplementy słyszy po kilka razy dziennie od co drugiego gościa z Tindera. Jeśli chcesz się wyróżnić, komplementuj coś, co ma dla niej znaczenie. Powiedzmy, że w rozmowie przyznała, że lubi malować. Poproś o zdjęcie jej pracy, a potem powiedz, że podziwiasz jej talent i cierpliwość do prac manualnych. Od razu brzmi lepiej, prawda?

czemu-dziewczyna-nie-odpisujeCo robić, gdy ona nie odpisuje na wiadomości?

Jeśli wyświetla wiadomości, ale nie odpisuje — daj sobie spokój na kilka dni. Być może ma cos ważnego na głowie i brakuje jej czasu na pogaduchy. Nie zasypuj dziewczyny lawiną wiadomości, bo to tylko ją do Ciebie zniechęci.

Po kilku dniach napisz znów, zapytaj co u niej słychać i co ostatnio porabia. Możesz też zacząć luźno od jakiegoś żartu, zupełnie jakby rozmowa nigdy nie została przerwana. Jeśli wciąż nie będzie reagować na wiadomości, weź to na klatę i daj sobie spokój. Zamiast w nieskończoność zastanawiać się, czemu ona nie odpisuje, popracuj nad metodami komunikacji z dziewczyną, a drugi raz nie popełnisz żadnego błędu!


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz