fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Mogłoby się wydawać, że cosplay wciągnął jedynie mężczyzn… Nic bardziej mylnego! Dziewczyny na całym świecie przebierają się za różne postaci z Mangi, gier i filmów. Niektóre z nich mają nawet kilka milionów obserwujących na Instagramie. Nie można im odmówić zarówno urody, jak i pomysłowości. Jakie cosplayerki warto śledzić na Instagramie?

wyprzedaż do 70%

Cosplay? Instagram to prawdziwa kopalnia!

Ze wszystkich mediów społecznościowych to właśnie na Instagramie można znaleźć najwięcej cosplayerów. Dużą część z nich stanowią dziewczyny, a #cosplaygirl ma prawie 2,5 miliona postów. Które konta watro śledzić?

Jessica Nigri – mieszka w USA i bardzo interesuje się anime, komiksami oraz filmami, co zresztą widać na jej koncie. Jej przebrania za księżniczkę Mononoke, uczennicę z Hogwartu czy smoka z filmu „Jak wytresować smoka?” mają po kilkadziesiąt tysięcy lajków!

Yaya Han ta chińska piękność przebiera się głownie za postaci z gier i anime. Wyróżnia ją przede wszystkim ogromna pomysłowość i dbałość o szczegóły. Zobaczcie sami:

Liz Katz może się pochwalić nie tylko pięknym ciałem, ale też ciekawymi przebraniami! Warto obserwować jej profil na Instagramie po więcej zdjęć takich, jak to:

Working on some Junko stuffs. #junkoenoshima #cosplay

A post shared by Liz Katz (@lizkatzofficial) on

Zobacz też, w co warto zagrać we dwójkę z kumplami.


Sklep OZONEE
 

Dołącz do dyskusji Jeden komentarz

Odpowiedz