fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

SPODNIE-RAFAL-MASLAK-DRESOWE-T-SHIRT-Z-ECO-SKÓRĄ-OZONEE
Rafał Maślak w T-shircie i spodniach dresowych ze sklepu Ozonee

Fura, skóra i komóra – po tym rozpoznasz prawdziwego samca! Jeśli akurat oszczędzasz na to pierwsze, z pewnością ucieszy Cię fakt, że chociaż to drugie nie musi nadciągnąć twojego budżetu. Jak tego dokonać? Zdecyduj się na eko-skórę.

Producenci ubrań i projektanci coraz częściej decydują się na eko-skórzane wykończenia ubrań. Łączą je z bawełnianymi materiałami, tworząc niezwykle oryginalne stylizacje. Ale dlaczego właśnie eko?

W dyskusji na temat etyki noszenia skóry naturalnej lub jej ekologicznego zamiennika powiedziano już wiele (czasami nawet za wiele), dlatego wypunktujmy tu tylko krótko korzyści, jakie niesie ze sobą eko-skóra.

  1. Skórzana kurtka lub buty to spory wydatek, ciuchy z eko-skóry są o wiele tańsze.
  2. Nosząc ubrania z eko-skóry mamy pewność, że nie urazimy wojujących obrońców przyrody (naturalna skóra to ciężki temat, szczególnie w niektórych kręgach).
  3. Najważniejsze: eko-wstawki to modowy hit, który sprawi, że będziesz wyglądać naprawdę stylowo i oryginalnie.

Skórzane możliwości

Projektanci ubrań prześcigają się w propozycjach, w których eko-skóra zyskuje rolę pierwszoplanową. Bluza ze skórzanymi rękawami, do tego oryginalny nadruk i wstawki z zamkami. Ze skóry ekologicznej wykonywane są rękawy, nadruki oraz wykończenia kołnierzyka, czy rękawów – możliwości jest naprawdę dużo, a każda z nich nada Twojej stylówce prawdziwego pazura! Taka oryginalna bluza plus proste jeansy i casualowa propozycja gotowa.

zobacz w sklepie


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz