fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Choć „Botoks” zbiera, delikatnie mówiąc, marne recenzje, to ludzie walą drzwiami i oknami by zobaczyć najnowszy film Patryka Vegi, ku rozpaczy krytyków filmowych. Tym, co, między innymi, okazało się haczykiem przyciągającym tłumy do kin, był niewątpliwie Piotr Stramowski. Aktor znany jest z roli Majamiego w „Pitbullu”. Dziś pokażemy, jak ubrać się właśnie w stylu Stramowskiego.

Styl Piotra Stramowskiego, czyli przede wszystkim elegancja

Moda od pewnego czasu zaczęła być bardziej liberalna w kwestii ubioru na czerwonym dywanie. Są jednak tacy, którzy wiernie trzymają się elegancji. Piotr Stramowski jest zdecydowanie jednym z nich, gdyż na każdej premierze filmowej odznacza się dobrym stylem, w którym formalny wygląd niekiedy miesza się z modnymi akcentami. Dlatego jeśli chcesz ubrać się jak gwiazda „Pitbulla”, to w Twojej stylizacji nie może zabraknąć ciekawej marynarki.

Nasza propozycja gwiazdorskiej stylizacji

Przygotowaliśmy dla Ciebie stylizację w stylu eleganckim. Ma ona jednak pewną dozę oryginalności, charakterystyczną dla Piotra Stramowskiego. Klasycznymi elementami będą tutaj biała koszula i wspomniana już marynarka, czyli sztandar stylu bardziej formalnego. Piotrek na premierze miał na sobie bordową marynarkę, która sprawiała, że wybijał się z tłumu. Tym, co pomoże się wyróżnić Tobie, będą spodnie w czerwonym kolorze. W tym stroju przyciągniesz do siebie wzrok nie tylko na filmowej premierze!

piotr stramowski
BLACK ROCK 202 SPODNIE MĘSKIE CHINOS BORDOWE 79,99 ZŁ
OZONEE 008 MARYNARKA MĘSKA GRAFITOWA 139,99 ZŁ
RAW LUCCI 777K KOSZULA MĘSKA BIAŁA 49,99 ZŁ

Sklep OZONEE
 

Odpowiedz