fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

lottery-146318_640

Karty zostały odkryte. Teraz czas na odpowiedź trenera Adama Nawałki i naszych (coraz zdolniejszych) piłkarzy.

Nasi trafili do grupy z Niemcami, Ukrainą i Irlandią Północną, która w tym roku debiutuje na mistrzostwach. Jak wyglądają składy pozostałych grup? Poniżej krótka ściąga z wyników sobotniego losowania.

Grupa A

Francja, Szwajcaria, Rumunia, Albania

Grupa B

Anglia, Rosja, Słowacja, Walia

Grupa C

Niemcy, Ukraina, Polska, Irlandia Północna

Grupa D

Hiszpania, Chorwacja, Czechy, Turcja

Grupa E

Belgia, Włochy, Szwecja, Irlandia

Grupa F

Portugalia, Austria, Węgry, Islandia

 

Biało-czerwoni w natarciu

Pierwszy mecz podopiecznych Adama Nawałki rozegra się 12. czerwca w Nicei. Ich rywalem będzie Irlandia Północna, która jak mówią eksperci, jest raczej najsłabszą drużyną w grupie. Biorąc pod uwagę coraz większy potencjał naszych orłów, może nas czekać niezłe widowisko i prawdziwy popis przyszłego posiadacza Złotej Piłki (w co szczerze wierzymy!), czyli Roberta Lewandowskiego.

Cztery dni później na Stade de France czekać nas będzie starcie z Niemcami. Czy będziemy świadkami deja vu z pierwszego meczu eliminacyjnego? To się okaże już za pół roku. Ostatnie ze spotkań rozegramy z Ukrainą, która awansowała dopiero po barażowym dwumeczu ze Słowenią. Realnie oceniając nasze i przeciwnika szanse, jesteśmy przekonani, że wyjdziemy z tego starcia zwycięsko.

Gorący komentarz Zbigniewa Bońka po losowaniu z kanału „Łączy nas piłka”:

wyprzedaż do 70%

Kto wygra Euro?

Co ciekawego czeka nas na tych mistrzostwach? Bez wątpienia będzie to wyspiarska walka Anglii z Walią w grupie B. Ci piersi jako jedyni awansowali do turnieju z kompletem punktów, natomiast Walia zajęła w swojej grupie drugie miejsce. Już teraz ciekawi jesteśmy wyniku tego pojedynku, jak i całych mistrzostw.

A Wy, macie już swoich faworytów?
Czy Hiszpanie obronią trofeum?

A może czeka nas niespotykany obrót spraw i to nasi chłopcy sięgną po puchar?
Tego im, sobie i Wam życzymy!

 


 

Odpowiedz