fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Nowy czerwony iPhone 7

Czerwień po raz kolejny zagościła u Apple. Gigant wśród marek elektronicznych zaprezentował niedawno ciekawą odmianę swoich smartfonów. Czy warto zainwestować w czerwonego iPhone’a 7?

IPhone 7, czyli kolejne ulepszenia

Apple znane jest przede wszystkim ze swojego dążenia do perfekcji i udoskonalania swoich produktów, po które w kolejkach ustawiają się rzesze fanów marki. Na przestrzeni lat Apple stało się sztandarem innowacji technologicznej i nie bez powodu każda informacja o nowym i-sprzęcie spotyka się z niezwykłym entuzjazmem.

W przypadku iPhone’a 7, Apple, jak zwykle, rozwinęło pewne istotne funkcje w porównaniu z poprzednimi edycjami smartphona. IPhone 7 posiada procesor szybszy niemal o połowę, wydłużone życie baterii, lepszą kamerę oraz, co bardzo istotne, nowy model cechuje wodoodporność.

Czerwony iPhone 7 – Apple w walce o słuszną sprawę

IPhone 7 nie jest pierwszym produktem Apple, który został wyprodukowany w czerwonym kolorze. Wszystko w ramach akcji Produkt Red, która została zapoczątkowana przez organizację (RED).  Apple współpracuje z (RED) już od dekady, od czasu do czasu wychodząc ze specjalną, czerwoną edycją swoich popularniejszych produktów.

(RED) znane jest ze współpracy z topowymi markami, które w ramach kolaboracji wypuszczają specjalną serię swoich znanych produktów w czerwonym kolorze. Product Red zagościł u takich marek jak choćby Nike, Coca-Cole, Converse, Starbucks czy Armani.  W ramach współpracy z (RED) połowa z zysków uzyskanych ze sprzedaży limitowanych serii produktów zostaje przekazana na rzecz Global Fund, organizację wspierającą walkę z AIDS, malarią i gruźlicą.

W przypadku czerwonego Iphone’a 7, cel tej współpracy jest również bardzo szczytny, gdyż część zysków ze sprzedaży telefonów zostanie przekazana właśnie na rzecz walki z AIDS. W czerwonej wersji mogliśmy już z kolei zobaczyć iPoda Nano i Apple Watch. Dzięki współpracy z Apple, (RED) zdołało jak dotąd zebrać potężną sumę 130 milionów dolarów. Czerwony iPhone będzie kolejną okazją, by tę liczbę powiększyć.

A propos czerwonego koloru, polecamy też nasz wpis, w którym wyjaśniamy, jak nosić czerwone spodnie.


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz