fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Festiwalowa moda męska – wygoda i modny look w jednym

Lato to przede wszystkim czas odpoczynku, ale też niezapomnianych imprez. Jak co roku, okres wakacyjny obfituje w festiwale muzyczne, na które zjeżdżają się muzycy z całego świata. Pora więc sprawdzić, co do zaoferowania ma festiwalowa moda męska.

Jak się ubrać na koncert?

Festiwale muzyczne odbywają się w większości na świeżym powietrzu, co trzeba wziąć uwagę przy okazji upałów przekraczających 30 stopni. Dlatego też najlepiej będzie postawić na przewiewne, komfortowe ciuchy. Przede wszystkim wybierz krótsze spodnie zamiast długich jeansów i zaopatrz się w lżejszą kurtkę na wieczór. Jeśli posiadasz koszulkę zespołu – nie będzie lepszej okazji, by się w nią ubrać!

Festiwalowa stylówka: nasza propozycja

Nie wiesz jak się ubrać na festiwal? Możesz skorzystać z naszej prostej stylówki, która idealnie nada się na koncertowy, letni klimat. Postawiliśmy na krótsze spodenki w ciemniejszym odcieniu, pasujące do luźnego, biało-czarnego long-sleevu. Do tego niższe trampki, korespondujące kolorystycznie z całością. Na górę zarzuć jeansową kurtkę, która świetnie dopełni stylizacji.

Nie wiesz jeszcze na jaki festiwal się wybrać? Zobacz listę najlepszych polskich festiwali wakacyjnych!

Sklep OZONEE
 

Odpowiedz