fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Powoli żegnamy się z latem, a to oznacza powrót jesiennej kolorystyki. Brązy, żółcie, a przede wszystkim czerwienie wracają do łask i będą motywem przewodnim przez następnych kilka miesięcy. Dzisiaj pokażemy Wam pomysł na stylizacje w ognistym stylu, pozostającej w zgodzie z trendami.

Czerwień, czyli coś dla odważnych

Czerwony to jeden z najbardziej wyzywających kolorów, który potrafi automatycznie zapewnić, że całość stylizacji będzie wyróżniać się z tłumu. Właśnie ten odcień będzie motywem przewodnim stylizacji inspirowanej ogniem. W końcu klasykę lubi każdy, ale od czasu do czasu warto wprowadzić do ubioru trochę oryginalności.

Nasza propozycja ognistej stylizacji

W stylizacji inspirowanej ogniem nie ma miejsca na standardowe rozwiązania. Motywem przewodnim jest właśnie kolor czerwony. Najlepiej w tym odcieniu wypadną luźne spodnie dresowe, idealne na co dzień oraz niskie trampki. Gwoździem programu będzie oryginalny t-shirt, wzbogacony w nietypową, czarno-czerwoną wersję wzoru moro. Całości dopełni czarna bransoletka z rzemienia, będąca szczegółowym akcentem przy dominującej czerwieni.

Zainspirowałeś się czerwonym kolorem? Sprawdź, jak nosić czerwone buty!

Fire walk with me, czyli ognista stylizacja
J.STYLE KK01 SPODNIE DRESOWE MĘSKIE CZERWONE 34,99 ZŁ
BREEZY 540BT T-SHIRT MĘSKI CZERWONY 49,99 ZŁ
L&H 7776 TRAMPKI CZERWONE 34,99 ZŁ
OZONEE D89 BRANSOLETKA MĘSKA 29,99 ZŁ

Sklep OZONEE
 

Odpowiedz