fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Lato nadchodzi wielkimi krokami, a forma na lato jest Ci obca? Nic nie szkodzi! Razem zastanowimy się, czy można wyrzeźbić ciało w miesiąc oraz przeanalizujemy kontrowersje z tym związane. 

wyprzedaż do 70%

Sportowa sylwetka w miesiąc – czy to możliwe?

Wielu pewnie zastawia się, czy możliwe jest wyrzeźbienie perfekcyjnej sylwetki w miesiąc. Zapewniamy, że jest to mit. Oczywiście na da się wykluczyć, że Twoja sprawność znacząco wzrośnie, ale w jeden miesiąc nie zobaczysz oszałamiających rezultatów. Sam zapał do pracy nie wystarczy, a sportowa sylwetka wymaga wiele miesięcy wysiłku, regularnych i zbilansowanych diet, programów ćwiczeniowych oraz suplementacji.

Jeśli chcesz mieć formę na lato zacznij działać już teraz

Jeśli planujesz ćwiczyć swoją wytrzymałość oraz atletyczną budowę ciała, to zacznij to robić już teraz. Nie stosuj zasady wszystko za wszelką cenę. Pamiętaj, że w miesiąc, nawet ćwicząc dość intensywnie, nie zbudujesz muskularnego ciała. Stosuj się do planów treningowych oraz pamiętaj – więcej nie znaczy lepiej!

Dodatkowo nie zapomnij o dobrze zbilansowanej diecie i suplementacji. Jeśli zastanawiasz się, jakie białko po treningu sprawdzi się najlepiej, to sprawdź nasz wpis na ten temat.

Zacząłeś ćwiczyć, widzisz już pierwsze efekty? Dowiedz się, czy jesteś spornoseksualny!


 

Odpowiedz