fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Gadżety do kuchni, które ułatwią ci gotowanie

Gotowanie jest dla wielu prawdziwą przyjemnością, są jednak też tacy, którzy na sam widok garnków tracą dobry humor. Dlatego też właśnie warto zainwestować w przyrządy, które mogą nam pomóc w ułatwieniu sobie przyrządzaniu posiłków. Oto najbardziej przydatne z nich

wyprzedaż do 70%

Suszarka do sałaty

Suszarka do sałaty jest gadżetem, który może nam ułatwić życie jeśli chodzi o przyrządzanie pysznych sałatek. Zazwyczaj występuje ona w postaci pojemnika, do której wchodzi pewna forma sitka i którym następnie za pomocą specjalnej rączki obracamy.

W ten sposób wilgoć odchodzi od naszej świeżo umytej sałaty i ląduje w większym pojemniku. Dzięki temu nasza sałata jest sucha, a biceps wyrobiony.

Prasa do hamburgerów

Jak wiadomo w hamburgerze najważniejszy jest kotlet, bo w końcu samą bułką i warzywkami niespecjalnie można pojeść.

Jeśli jesteś fanem burgerów, to profesjonalna prasa może sprawić, że będą one smakowały jeszcze lepiej. Prasa odpowiednio uformuje kotlet, tak, by wyglądał on jak wyjęty prosto z amerykańskiego stoiska.

Noże i krajarki

Krojenie może być zmorą początkujących miłośników gotowania, dlatego też warto zainwestować w odpowiednie noże i krajarki, które zaoszczędzą nam czasu i plastrów na palce.

Obecnie produkowane są krajarki niemal do wszystkiego, między innymi do jajek, banana, melona czy frytek. Noże znajdziemy z kolei do chleba, krojenia pizzy, a nawet przeznaczone specjalnie do arbuza.

Choć takie przyrządy mogą wielu wydawać się niepotrzebne, to w praktyce oszczędzają one czas i usprawniają proces przygotowywania posiłków.

Organizery

Choć nie wiąże się to z samym gotowaniem, to organizery potrafią być tym niewielkim szczegółem, które kompletnie zmieniają nasze doświadczenia z przyrządzaniem potraw.

Kuchnia, w której nie wiadomo, gdzie czego szukać potrafi być często bardziej uciążliwa niż samo gotowanie. Dlatego warto zainwestować w organizery, między innymi na talerze, sztućce, noże i pieczywo. Dzięki temu nasza kuchnia będzie bardziej uporządkowana, co będzie działało z korzyścią dla naszego gotowania.

Klipsy do zamykania torebek

Jeśli gotujesz tylko dla siebie to rzadko bywa tak, że za jednym razem zużywamy całą torebkę czy saszetkę z żywnością. Dlatego też, z przyczyn choćby higienicznych, warto zadbać o to by jedzenie było szczelnie zamknięte. Służą ku temu odpowiednie klipsy do zamykania torebek, które możesz nabyć praktycznie w każdym supermarkecie.

Proste, ale jednocześnie efektywne rozwiązanie.


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz