fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Granatowa marynarka

Nie da się przejść całego życia w wygodnej bluzie (choć bardzo byśmy chcieli). Mimo to nie musisz od razu wskakiwać w średnio wygodny garnitur. Złotym środkiem między casualem a elegancją będzie prosty trick ubraniowy, czyli granatowa marynarka.

Cały dzień byłeś zabiegany, a za pół godziny musisz jeszcze jechać na imieniny do ciotki? A może spałeś do południa w weekend, a zaraz idziesz do kina z dziewczyną? Załóż granatową marynarkę, a nikt się nie pozna, że ogarnąłeś się w pięć minut. Sęk tkwi w tym, jak ją nosić.

Kwestia kolorów

Z granatową marynarką można sobie na wiele pozwolić, ale nawet ona rządzi się pewnymi zasadami. Najlepiej będzie, jeśli pod spód założysz stonowane, a nie krzykliwe kolory. Klasyczny biały lub czarny t-shirt dodadzą Ci elegancji. Bardziej casualowy wygląd zapewni Ci za to koszulka z napisem.

Granatowa marynarka i jeansy idealne

Kto powiedział, że musisz zakładać czarne, galowe spodnie, żeby dobrze wyglądać w marynarce. Postaw na stary, dobry, a przede wszystkim wygodny jeans. Do granatowego pasowałby najlepiej ciemniejszy, sprany odcień jeansu. Do tego czarne sneakersy i gotowe – doskonała równowaga między luzem a szykiem.

Nadal głodny wiedzy? Polecamy sprawdzić nasz wpis, dzięki któremu każdy może zostać znawcą marynarek.

zobacz w sklepie


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz