fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Gdy w grę wchodzi moda, to nie ma prawdopodobnie bardziej wyrazistej postaci w świecie polskiego sportu, niż Grzegorz Krychowiak. Piłkarz wnosi odrobinę dobrego stylu do szatni naszej reprezentacji i na pewno nie można zarzucić mu braku umiejętności wyróżniania się. Zobacz, jak ubiera się Grzegorz Krychowiak.

wyprzedaż do 70%

Grzegorz Krychowiak – ikona mody polskiej piłki

Jeśli chodzi o kontrakty reklamowe naszych reprezentantów, to Robertowi Lewandowskiemu nikt nie dorówna, ale w kwestii mody pierwsze skrzypce gra właśnie Grzegorz Krychowiak. Choć jego styl nie jest krzykliwy, to jak na nasze modowo-sportowe standardy zdecydowanie się wyróżnia. Krychowiaka cechuje przede wszystkim bezbłędny i przemyślany dobór ciuchów, znany jest także z bardziej eleganckich stylizacji, choć nie stroni także od mody casualowej.

Ekstrawagancja, czyli kultowy płaszcz między innymi

Krychowiak zdecydowanie umie się ubierać, ale nie ulega wątpliwości, że w polskim sportowym świecie jego styl niektórzy mogą uznać nawet za ekstrawagancki. Tak było w przypadku płaszcza z futerkiem, który zwrócił na siebie uwagę Zbigniewa Bońka. Prezes PZPN na swoim Twitterze żartował sobie ze stylizacji Krychowiaka, pytając między innymi o to, czy „męskich płaszczów nie było”?. Piłkarz odpowiedział, że jeśli Boniek zadaje takie pytanie, to raczej nie jest gotowy na zakupy w Paryżu.

Elegancja modowa według Grzegorza Krychowiaka

Grzegorz Krychowiak jest najbardziej znany ze swoich gustownych stylizacji i to nie bez powodu. Jego styl charakteryzuje się nietypowymi połączeniami kolorystycznymi, które tworzą przemyślane kompozycje, zwłaszcza, gdy pokazuje się w eleganckiej stylizacji.

W kwestii kolorów również nie ma miejsca na błędy – nawet, jeśli stylówka jest oparta na kontraście, to zazwyczaj elementy współgrają z akcesoriami, by poszczególne odcienie nie gryzły się wzajemnie. W kwestii elegancji Krychowiak jest zdecydowanie perfekcjonistą i nie dziwi fakt, że to właśnie dzięki temu stylowi zyskuje sobie najwięcej uwagi w świecie mody.

Moda casualowa w wersji Krychowiaka

Casual w wykonaniu Krychowiaka to raczej klasyczna wersja luzu na co dzień. Polski piłkarz, jak wielu z nas, lubuje się w jeansach, komfortowych t-shirtach i lekkich kurtkach. Raz na jakiś czas zobaczymy go nawet w obuwiu innym niż eleganckie, ale kolorystycznie wszystko nadal będzie do siebie pasować. Jak można się domyślić, na stylizacje smart-casualowe Krychowiak również znajduje miejsce w swojej szafie.

Chcesz wiedzieć więcej na temat stylizacji sportowych gwiazd? Zobacz, jak ubierają się współczesne ikony sportowej mody.


 

Odpowiedz