fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Gunther-Krabbenhoft

Czy słyszeliście już o najprawdopodobniej najstarszym hipsterze świata? Przedstawiamy wam dowód na to, że moda nie jest zarezerwowana tylko dla młodych.

Znacie tego starszego jegomościa? Günther Krabbenhöft bez wątpienia młode lata ma już dawno za sobą. Podobno ma 104 lata. Naszym zdaniem to jedynie plotki albo dziadkowi naprawdę lat przybywa wyłącznie w metryce – sami spójrzcie. Bez względu na wiek, facet zdecydowanie jest młody duchem, a lekcji mody i stylu mógłby udzielać niejednemu z nas.

Günther, starszy pan z Berlina podbija ostatnio cały Internet. Jego zdjęcia obiegły cały świat. Jak sam jednak mówi, jego zdaniem ubiera się całkiem normalnie. Podstawą dla niego jest to, by niezależnie od wieku, ubierać się szykownie i modnie. Oczywiście, jak przystało na prawdziwego hipstera, on sam decyduje co jest modne. Trzeba jednak przyznać, że wychodzi mu to całkiem sensownie.

Moda to zabawa

Dziadek zdecydowanie umie się nią bawić. Trendy mogą się zmieniać z sezonu na sezon, jednak klasa jest ponadczasowa. Najlepszym dowodem stylówki tego starszego pana. Klasyka podkręcona dozą nonszalancji, koloru i nowoczesności. Jak widać na zdjęciu, taki modowy wybór to po prostu strzał w dziesiątkę.

Modowe korepetycje od tego starszego Niemca przydałyby się wielu facetom i to bez względu na wiek. Sami nie jesteśmy jednak pewni, czy taki styl pasowałby każdemu z polskich dziadków. Emeryt i hipster wydaje się być dość dziwnym połączeniem. Stąd też takie poruszenie i entuzjazm, jakie wywołał na całym świecie Günther.

Jakie jest wasze zdanie?

Czy starszym panom wypada nosić się młodzieżowo? Czy pozostały im tylko sklepy dla geriatryków, rozwleczone swetry i stare kalesony? My nie bylibyśmy tacy okrutni. We wszystkim jednak trzeba zachować umiar, nie chcemy przecież dodatkowej konkurencji i to w osobie starszych dziadków!

Ktoś z was może pochwalić się równie stylowym dziadkiem?

Czy raczej trochę im brakuje do tytułu ikony stylu trzeciego wieku? Jak by nie patrzeć, nawet jeśli Günther nie zainspiruje swoich rówieśników do większej dbałości o zawartość szafy i tego co zakładają na siebie, już za kilkadziesiąt lat, gdy współcześni hipsterzy i znawcy mody się zestarzeją, ulice pełne będą stylowych seniorów.

Jak to mówią, czym skorupka za młodu nasiąknie… i tak dalej. Żeby być trendy dziadkiem, już teraz przydałoby się poznać wszystkie modowe tajniki i wypracować swój własny unikalny styl. Jak? Bez fałszywej skromności musimy przyznać, że będzie ci to dużo łatwiej osiągnąć jeśli będziesz naszym pilnym uczniem. Śledź wnikliwie wszystkie nasze modowe lekcje, a być może będzie z Ciebie na starość drugi Günther Krabbenhöft!

W każdym razie, trzeba przyznać wiekowemu panu, że na modzie zna się jak mało kto. Z naszej strony wielkie chapeau bas! Czy w was Günther także budzi podziw czy może uśmiech politowania? Znacie podobne przykłady z naszego rodzinnego podwórka? Widzieliście równie stylowego dziadka, a może nawet babcię? Jeśli tak, koniecznie dajcie znać!

Źródło zdjęcia głównego: Günther Anton Krabbenhöft, Facebook  


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz