fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Szukasz pomysłu na nietypową dziarę? Tak się składa, że mamy coś, co może Ci się spodobać! Sprawdź już teraz, czym są haftowane tatuaże – nowy, gorący trend w sztuce tatuowania.

Jakie tatuaże będą najmodniejsze w tym sezonie? Odpowiedź na to pytanie bardzo łatwo znaleźć. Wystarczy wejść na Instragram i przejrzeć fotki w galeriach tatuatorów oraz influencerów z hasztagiem #patchtattoo. Okazuje się, że w tym roku media społecznościowe podbiły tak zwane haftowane tatuaże, które swoim wyglądem przypominają popularne w latach 90. naszywki.

wyprzedaż do 70%

Haftowane tatuaże – nowy hit w sztuce dziarania

Już od kilku lat haftowane wzory królują na ubraniach, czapkach oraz wielu innych akcesoriach, również tych z działu męskiego. Jakby tego było mało, w tym sezonie haft króluje także w świecie tatuażu, łącząc w ten sposób folkową tradycję i sentyment do lat 90. z nowoczesnym designem.

Haftowane tatuaże cieszą się coraz większą popularnością i trudno się temu dziwić, ponieważ realizacje tego typu wyraźnie się odróżniają na tle tradycyjnych tatuaży.  Całość wygląda tak realistycznie, jakby atrament był rzeczywiście wszywany pod skórę. Dzięki temu dziara przybiera charakterystyczny trójwymiarowy wygląd.

Moda na haftowane tatuaże w Polsce

Świat tatuażu nie zna granic. Praktycznie co sezon pojawiają się coraz to nowe pomysły na odświeżenie tradycyjnej sztuki dziarania, a niektóre z nich bywają mocno kontrowersyjne. Jakiś czas temu w modzie znalazły się tatuaże „x-ray” oraz „sad-amisha”. W końcu przyszła kolej na motywy folkowe. Pomysł wydaje się genialny, ale czy przyjmie się na stałe do tatuatorskich kanonów?

Wygląda na to, że ma szansę! Technika ta pozwala bowiem na tatuowanie dowolnych motywów, a nie tylko kwiatów rodem z babcinych serwetek. Już teraz możemy „wyhaftować” sobie na ciele ulubioną postać z bajki, klasyczne old-schoolowe motywy, wizerunki zwierząt, ulubionych zespołów piłkarskich lub roślinne ornamenty.

Chcesz się wydziarać? Sprawdź, czy tatuaże będą Ci przeszkadzać w pracy.


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz