fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

W listopadzie pojawi się przynajmniej kilka premier gier, które warto uwzględnić w planach na długie, zimowe wieczory. Chcesz przenieść się na front II wojny światowej, zostać Agentem 47, a może marzy ci się rozgrywka na terenach Wirginii Zachodniej?

wyprzedaż do 70%

Premiery gier – listopad, pożeraczem wolnego czasu

Każdy koneser sprawdzonych i uznanych tytułów znajdzie w listopadzie coś dla siebie. Zarówno Hitman, jak i kultowy Fallout czy Battlefield, to pozycje, które mają rzeszę oddanych fanów, a ich grono stale się powiększa. Czego możemy spodziewać się po najnowszych premierach?

Battlefield V, miał być hit, ale czy aby na pewno?

Odsłona kolejnej serii zawitała na front II wojny światowej, powracając tym samym do korzeni. Twórcy Battlefielda V zadbali o jak najlepszą i jak najbardziej atrakcyjną wizualnie rozrywkę, choć gracze skarżą się, że wojenny klimat jest słabo odczuwalny. W nowym Battlefieldzie zastosowano technologię raytracking, dzięki czemu realizm pola bitwy jest jeszcze mocniej odczuwalny przez gracza. A jak będzie z grywalnością? Niestety, w przypadku wersji bety, nie wygląda to najlepiej…

Hitman 2 w czołówce współczesnych gier akcji

W najnowszym Hitmanie wcielamy się w dobrze znaną z poprzednich części postać płatnego zabójcy – Agenta 47. Twórcy zadbali o różnorodność lokacji – gracz będzie realizował swoje zadania m.in. w Kolumbii, USA, Indiach i Nowej Zelandii. Każda nowa miejscówka to dedykowany soundtrack, który stylizowany jest motywem charakterystycznym dla danej kultury. Developerzy Hitmana 2 postawili na zaawansowany algorytm sztucznej inteligencji, dzięki czemu otaczający na świat i NPC-e mają zachowywać się naprawdę bardzo realistycznie.

W premierowym zwiastunie Hitmana 2 wystąpił we własnej osobie Sean Bean.

Fallout 76, odsłona postapokaliptycznej gry RPG w wersji survivalowej

Twórcy stworzyli szerszy świat, niż miało to miejsce we wcześniejszej wersji Falllout 4. W Fallout 76 został on podzielony na sześć różnych regionów. W trakcie gry możesz tradycyjnie korzystać z szerokiego arsenału broni w stylu postapo, systemu budowania baz w danej lokacji oraz mechaniki levelowania umiejętności postaci za pomocą systemu S.P.E.C.I.A.L. Oczekiwania wobec gry są bardzo duże i tak naprawdę trudno stwierdzić, czy Fallout 76 udźwignie stawiane przed nim wymagania graczy.

Zobacz także: stylówka na Assasina oraz w co ubierają się gamerzy.


 

Odpowiedz