fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Wielu mężczyznom stylizacje w typie „cały na biało” wydają się co najmniej ryzykowne. Tymczasem moda rodem z techno klubów wkradła się na salony, a nawet wybiegi największych światowych marek. Zaintrygowany? Zobacz jak ubrać się #allwhite, by świetnie wyglądać.

https://www.instagram.com/p/BWww-M1F1wN/

wyprzedaż do 70%

All white, czyli stylizacja dla odważnego faceta

All white to stylizacja dla osób pewnych siebie. Bądź pewien, że kiedy ubierzesz się cały na biało, natychmiast znajdziesz się w centrum zainteresowania wszystkich zebranych. Stylówka tego typu, cały czas zyskuje na popularności i już nie kojarzy się jej z tandetą i imprezami techno. Teraz all white to kanon high fashion.

https://www.instagram.com/p/BUwou18FQXY/

View this post on Instagram

Boston Dynamics

A post shared by Pharrell Williams (@pharrell) on

Zajrzyj do modowego słowniczka i zobacz, jak odróżnić frak od smokingu i garnituru.

Propozycja stylizacji „cały na biało”

Jeśli czujesz, że all white to coś dla Ciebie, koniecznie odwiedź nasz sklep. Mamy tam kilka propozycji, które pomogą Ci stworzyć idealną stylizację „cały na biało”. Do białych spodni z naszej najnowszej kolekcji dobierz T-shirt lub longsleeve w tym samym kolorze. Na chłodniejszy dzień dorzuć do tego białą bluzę. Z racji sezonu zimowego warto rozejrzeć się także za kurtką. Białe parki i pikówki znajdziesz oczywiście w Ozonee.

Jeśli starasz się podążać za modą zobacz też, do czego pasuje marynarka na jeden guzik

All white stylizacja
KURTKA MĘSKA PIKOWANA BIAŁA
KURTKA MĘSKA BIAŁA TYPU PARKA

Sklep OZONEE
 

Odpowiedz