fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

do-wojskaDzisiaj stylówka dla każdego prawdziwego faceta, w środku którego drzemie wojownik. Poznać można go po konsekwencji w działaniu, niezłomności, a także wysoko postawionych poprzeczkach w życiu. No i oczywiście po odpowiednim ubiorze.

Zasadnicza służba wojskowa w Polsce została zawieszona z początkiem 2010 roku. Dla niektórych informacja ta należała do jednych z najlepszych w życiu. Jeśli Ciebie nie przeraża jednak wojsko, a oglądanie filmów wojennych i zabawa ołowianymi żołnierzykami od dziecka należały do Twoich ulubionych zajęć, być może rozwiązaniem jest ochotnicza służba wojskowa. Zanim zgłosisz się jednak do armii, polecamy najpierw rozeznać się w teorii.

T-shirt ku chwale ojczyzny

Poza książkami o tematyce militarnej polecamy kilka z wcześniejszych artykułów, w tym ten o polskim orle wojskowym i o moro, czyli wzorze, który jak żaden inny, kojarzy się z wojskiem. Na teraz radzimy także zaopatrzyć się w odpowiednią odzież. Na przykład t-shirt z patriotycznym motywem polskiego żołnierza. W zestawieniu z grafitowymi joggersami moro i białymi sneakersami, stylówka na miarę prawdziwego fightera jest gotowa.

 

Odpowiedz