fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Wyskakiwanie z jadącego auta i tańczenie na środku ulicy nie brzmi jak najlepszy pomysł, a mimo to tysiące internautów dało się ponieść nowej modzie. Słyszałeś już o #inmyfeelings challenge? Na czym polega jego fenomen?

wyprzedaż do 70%

In My Feelings challenge nowym hitem internetu

Internauci kochają nowe wyzwania. Tego lata popularnością cieszy się In My Feelings challenege, inspirowane nową piosenką amerykańskiego rapera Drake’a. W internecie aż roi się od filmików ludzi tańczących na ulicy do słów przeboju. Jak to się zaczęło?

https://www.instagram.com/p/BlI86RBnfSA/?taken-by=willsmith

Taneczne wyzwanie lata 2018

Prekursorem trendu jest niejaki Shiggy. Znany amerykański komik, umieścił na instagramie filmik, w którym tańczy na ulicy do piosenki Drake’a. To wystarczyło. Niemal natychmiast portal zalała fala tanecznych filmików opisanych hashtagiem #inmyfeelingschallege. Do zabawy przyłączyli się znani celebryci, sportowcy i dziennikarze.

https://www.instagram.com/p/BlIlJq_FhFm/?utm_source=ig_embed

Niestety, z czasem wyzwanie zabrnęło trochę za daleko. Nie wystarczy już po prostu zatańczyć na ulicy. Teraz trzeba najpierw wyskoczyć z jadącego auta. Robi wrażenie, ale bezpieczne nie jest. Amerykańska policja ostrzega że niewinny żart może stać się przyczyną tragedii. Dużo mniej skrupułów wykazały władze Egiptu. Tym, których przyłapie się na challengu grozi kara więzienia.

Inne trendy, które powinieneś znać: barbie feet, bikini bridge.


 

Odpowiedz