fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Dziś każdy może prowadzić prywatny fotoblog w sieci. Dzięki temu możesz znaleźć inspiracje i podpatrzeć nieco od innych, co pozwoli Ci zbudować swój własny, indywidualny styl. Dziś przedstawimy Ci kolejną porcję instagramowych profili, które naszym zdaniem warto obserwować. Gwarantujemy – każdy znajdzie tu coś dla siebie!Dziś każdy może prowadzić prywatny fotoblog w sieci. Dzięki temu możesz znaleźć inspiracje i podpatrzeć nieco od innych, co pozwoli Ci zbudować swój własny, indywidualny styl. Dziś przedstawimy Ci kolejną porcję instagramowych profili, które naszym zdaniem warto obserwować. Gwarantujemy – każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Instagramowe propozycje

Usiądź wygodnie i przygotuj się na podróż po profilach zarówno znanych, jak i tych mniej znanych twórców i bloggerów z instagrama. Moda i styl, to słowa klucz, które będą towarzyszyć tej wyprawie.

1. Nick Wooster

Były dyrektor kreatywny męskiej odzieży marki J. C Penney. Na Instagramie prezentuje swoje stylizacje oraz styl życia. Motywem przewodnim są tatuaże, które zmyślnie eksponuje na swoich fotografiach. Mimo 57 lat, Nick zachwyca zarówno swoimi stylizacjami, jak i wyglądem fizycznym.

Jego profil obserwuje 724 tys. osób, a liczba ta sukcesywnie wzrasta.

2. Jeremy Langmead

Redaktor naczelny cenionej i lubianej wśród mężczyzn witryny Mr Porter. Na swoim koncie udostępnia zdjęcia z pokazów mody, stylu życia oraz podróży, które odbywa. Dla fanów motoryzacji i technologii również się coś znajdzie. Śmiało, zaglądajcie!

Na swoim koncie ma prawie 20 tys. obserwujących.

3. Frederik Lentz Andersen

Duński projektant mody, który pasjonuje się skandynawskim stylem. Jest powiązany z magazynem Euroman&Eurowoman. Jego instagram obfituje w zdjęcia z pokazów modowych, wszelkiego typu inspiracji, podróży i samochodów. Prezentowane kompozycje nawiązują do klasycznego, jak i streetware’owego stylu. Mężczyzna z klasą i hypebeast w jednym.

Ten profil na Instagramie obserwuje około 40 tys. osób.

4. Brian Sacawa

Saksofonista, twórca stylów. W jego kompozycjach dominuje casual oraz szczególne przywiązywanie uwagi do zastosowanych akcesoriów. Radzi, jak łączyć poszczególne elementy ubioru, aby zaskakiwać i olśniewać. Bezapelacyjnie mężczyzna z klasą oraz gentleman.

Liczba jego obserwatorów to prawie 174 tys. osób.

5. David Evans

Prawie 63-letni bloger, który z zamiłowaniem prowadzi swój instagramowy profil. Jest określany mianem „inspiracji dla dojrzałych mężczyzn”. Stąd też na jego zdjęciach dominuje casual, ciemne i stonowane barwy oraz klasyczna stylistyka. Idealny przykład, że bez względu na wiek można wyglądać modnie.

Porady modowe i jego styl śledzi około 20 tys. obserwujących.

6. Well Dressed Dad

Kolejna propozycja dla dojrzałych facetów. Ten Norweski bloger uczy, jak powinien wyglądać dobry i wyrafinowany styl dla faceta w średnim wieku. Sam określa się mianem „stylowego tatusia”, a we wszystkich swoich wpisach uznaje zasadę łączenia stylu i humoru. No kto nie chce mieć takiego taty?

Jego profil na instagramie śledzi prawie 13 tys. ludzi.

7. Travis Scott

Nieco luźniejsza i mniej formalna propozycja dla fanów streetweare’u. Travisa raczej nie trzeba nikomu przedstawiać, ale dla formalności – jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych raperów w USA, a dodatkowo chłopak Kylie Jenner. Na swoim instagramie prezentuje obszerne stylizacje ze szczególnym przywiązaniem do akcesoriów. Całość to prawdziwa kopalnia inspiracji.

Z racji wybitnej popularności liczba jego obserwatorów wynosi 5,8 mln.

Instagram – dobre zdjęcia, popularność w sieci

Zamieszczone wyżej przykłady są z pewnością godne uwagi. Część z tych facetów prowadzi swoje profile hobbystycznie, a inni robią to dla wzmocnienia przekazu tworzonego przez siebie bloga o modzie męskiej. Dodatkowo, jest to idealny sposób na wypromowanie się w blogosferze, a także zdobycie szerokiej publiczności w social media. Jeśli jeszcze nie posiadasz tej znakomitej aplikacji do robienia zdjęć, to śmiało zainstaluj ją na swoim telefonie i zacznij tworzyć własne miejsce wśród tej rozbudowanej społeczności.

Sprawdź nasze wcześniejsze inspiracje i propozycje osób, które warto obserwować. Może właśnie tam znajdziesz coś dla siebie.


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz