fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Wspólne zakupy to prawdziwa próba ognia dla każdego związku. Zanim wkroczysz na ten grząski, usiany pułapkami teren, dobrze przemyśl swoją taktykę. Jak przygotować się na zakupy z dziewczyną, by ujść cało z życiem? Oto kilka pożytecznych wskazówek.

wyprzedaż do 70%

1. Po pierwsze, nie uciekaj

To nie ma sensu, ona i tak Cię znajdzie. Na dezercję jest już za późno, wyprawa na zakupy stała się faktem i trzeba wziąć to na klatę. Negocjacje też nie mają sensu, bo jeśli nie masz naprawdę dobrej wymówki, to próby wykpienia się od zakupów skończą się awanturą. O ile nie chcesz stracić życia już na tym etapie, nie demonstruj swojego niezadowolenia. Skup się na umiejętnym poprowadzeniu rozmowy, tak, aby ugrać dla siebie jak najwięcej. Wszak gra toczy się o wielką stawkę – Twoje życie i zdrowe zmysły.

2. Po drugie, określ taktykę i pole bitwy

Zakupy z dziewczyną to traumatyczne przeżycie, ale może być jeszcze gorzej, jeśli nie określisz żadnych zasad. Przed wyjściem spróbuj określić, dokąd pójdziecie, które sklepy odwiedzicie i jaką ilość czasu możecie poświecić na zakupy. Oczywiście powinieneś poprzeć to logicznymi argumentami, na przykład wspólnymi planami, takimi jak kino czy spotkanie z ze znajomymi.

3. Po drugie, trzymaj nerwy na wodzy

Zakupy z dziewczyną to sprawdzian dla Twoich nerwów. Jeśli źle to rozegrasz, trauma może zostać na całe życie. Porzuć pytania w stylu „wybrałaś już?” oraz komentarze typu „weź cokolwiek i chodźmy”. To droga donikąd. Rób dobrą minę do złej gry, pobudź najgłębsze pokłady cierpliwości, bo tylko to może się opłacić. Po kryjomu możesz oczywiście scrollować Facebook’a, ale pamiętaj, by od czasu do czasu powiedzieć coś w stylu „zastanów się na spokojnie, przecież nigdy się nie spieszymy”. Dzięki temu Twoja dziewczyna będzie miała lepszy humor, a jeśli dopisze Ci szczęście, zlituje się nad Twoim marnym losem i przyspieszy zakupy.

4. Po czwarte, akcja sabotażowa

Jeśli wybierasz się na zakupy razem z dziewczyną, pamiętaj o małych akcjach sabotażowych. Gdy sytuacja stanie się krytyczna zaproponuj przerwę na kawę i ciastko. To na pewno odwróci jej uwagę od kolejnego sklepu i pozwoli zabić trochę czasu.

Pamiętaj, że kluczem do sukcesu jest kompromis i pozytywne nastawienie! Przeczytaj też, co o swoim życiu mówi Mateusz Olszak.


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz