fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

rafał-jonkisz-ten-20-tek-ma-styl

Najprawdopodobniej to właśnie teraz ważą się losy Twojego stylu. W końcu masz dość modowych eksperymentów. W zamian zacząłeś świadomie poszukiwać tego, co naprawdę Ci pasuje, w czym dobrze wyglądasz i komfortowo się czujesz.  Warto zawsze podpatrzeć, co noszą Twoi rówieśnicy – oczywiście tylko Ci, którzy mają coś do powiedzenia w kwestii mody. Na przykład Rafał Jonkisz.

Będąc nastolatkiem pewnie należałeś do którejś z popularnych subkultur, a przynajmniej Twój wygląd to odzwierciedlał. Szerokie spodnie z obniżonym krokiem, czyli spodnie baggy, bluzy z kapturem sięgające kolan, a może czarne koszulki z ulubionym zespołem metalowym i ciężkie glany? Jeśli tak właśnie do niedawna wyglądała Twoja szafa, teraz pewnie już wiesz, że czas pierwszych zajęć na studiach czy pierwszej pracy to okres, gdy warto znaleźć bardziej uniwersalne i bezpieczne rozwiązania.

Garderoba modnego 20-latka

20 lat to magiczna granica, która oddziela chłopca od prawdziwego mężczyzny. Oczywiście nie namawiamy do porzucenia na dobre wszystkich t-shirtów, bluz czy dresów i wskoczenia w czarny garnitur. Nic z tych rzeczy. Szafa młodego chłopaka powinna być przede wszystkim różnorodna. Najważniejsze to umiejętne zmiksowanie stylu sportowego, casualowego i bardziej oficjalnego.

20 lat: Jakie ubrania wybierać, jak łączyć i gdzie kupować?

Najlepiej postawić na klasykę podkręconą nowoczesnością. W końcu 20 lat, to nie 40, dlatego nie musisz usilnie kreować się na dojrzałego faceta. Z drugiej strony minął także czas modowych manifestów. Odzież z napisami deklarującymi Twoje oddanie drużynie sportowej, kapeli czy wręcz przeciwnie, wątpliwości i brak sympatii wobec służb mundurowych nie są najlepszym rozwiązaniem dla wchodzącego w dorosłość młodego faceta.

Co zamiast tego?

Nie zamykaj się na kolory i odważne wzory

Idealne dla Ciebie będą nie tylko klasycznie t-shirty, bluzy i sportowe kroje, ale także ich połączenia ze stylem bardziej formalnym. Dżinsy, biała koszulka i marynarka. Stylowo, ale na luzie. To określenie powinno definiować Twój sposób ubierania.

Jak wiadomo, młody człowiek jest zwykle na początku swojej kariery, dlatego też nie może pozwolić sobie na ciuchy od projektantów. Najlepszym rozwiązaniem będą popularne sieciówki i sklepy internetowe, w których znajdziesz często stylówki idealnie dopasowane do młodych ludzi. Najlepiej wykorzystać więc gotowe zestawy bądź po prostu inspirować się prezentowanymi trendami i wybierać te, które najlepiej do Ciebie pasują.

zobacz w sklepie


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz