fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Wraz z początkiem października studenci muszą pożegnać się z wakacjami i po raz kolejny przywitać się z rzeczywistością roku akademickiego. Warto przy okazji powrotu na studia zrobić porządki w szafie i zastanowić się, jakie ciuchy będą odpowiednie na zajęcia. Sprawdź, jak się ubrać na uczelnię.

Studencka moda na jesień

Rok akademicki rozpoczyna się jesienią, a to oznacza przede wszystkim ciepły ubiór i kolorystykę raczej stonowanych odcieniach. Ważne, by Twoja codzienna stylizacja na studia była wygodna, ale nie popadała przy tym w niechlujność. Nikt nie każe Ci chodzić na zajęcia w garniturze, jednak jeśli masz sprawę do wykładowcy, to dres raczej nie będzie najlepszym pomysłem.

Stylizacja idealna na uczelnię

Nasza propozycja to utrzymana w jesiennych trendach stylizacja, dzięki której będziesz zarówno czuł się komfortowo, jak i dobrze wyglądał. W tej stylówce dominuje przede wszystkim czerń, a więc spodnie, sneakersy oraz lekka, luźna kurtka właśnie w tym odcieniu. Wyróżniającym się elementem jest natomiast bordowy sweter, idealny na wymagającą, jesienną pogodę.

Szukasz więcej inspiracji? Sprawdź, jak się ubierać mając 20 lat.

Jak się ubrać na uczelnię Stylizacja dla studenta
OTANTIK 330 SPODNIE MĘSKIE 89.99 ZŁ
MADMEXT 1561 SWETER MĘSKI BORDOWY 69.99 Zł
J.STYLE AK93 KURTKA MĘSKA CZARNA 79.99 Zł
A75 SNEAKERSY CZARNE 59.99 ZŁ

Sklep OZONEE
 

Odpowiedz