fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Ubiór galowy spędza sen z powiem wielu facetom. W końcu garnitur do najwygodniejszych nie należy, a już zwłaszcza w cieplejszych miesiącach, kiedy organizuje się większość ślubów. Zobacz, jak się ubrać na wesele, by wyglądać elegancko i móc przy tym odłożyć garnitur na bok.

wyprzedaż do 70%

Stylizacja na wesele – czy garnitur jest obowiązkiem?

Choć klasyka jest mile widziana na bardziej oficjalnych uroczystościach to wcale nie znaczy, że nie możemy się wyróżnić. Dlatego też wyjątkowo odstaw granatowy garnitur do szafy i skomponuj swoją własną wersję eleganckiego stylu. Najważniejsze, żeby nie przesadzić z luzem i zadbać o to, aby każdy element garderoby dobrze do siebie pasował. Ważne rolę będą pełnić także dodatki, takie jak np. poszewka, krawat czy muszka, które sprawią, że będziemy wyglądać bardziej „formalnie”.

Jak się ubrać na wesele? Nasza propozycja stylizacji

Dzięki tej stylizacji będziesz mógł się wyróżnić, zachowując przy tym niezbędną elegancję. Postaw na klasyczną białą koszulę i ciemnoniebieskie spodnie – czyli bezpieczną wersję kolorystyczną, której daleko jednak do garnituru. Kluczowym elementem będzie marynarka w błękitnym kolorze, która sprawi, że Twoja stylizacja zyska oryginalnego wyglądu.

Jak się ubrać na wesele, stylizacja
Jasno-niebieska marynarka
Niebieskie spodnie
Jasno-niebieska koszula

Sklep OZONEE
 

Dołącz do dyskusji 2 komentarze

Odpowiedz