fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Jak się ubrać na zaręczyny?

Zaręczyny to dzień, który chce się przede wszystkim pamiętać jako wyjątkowy i wspominać z uśmiechem na twarzy. Dlatego też dobrze dołożyć starań, by przy tej wyjątkowej chwili wszystko było zapięte na ostatni guzik. My postaramy się dopiąć te w Twojej marynarce i odpowiedzieć na pytanie: jak się ubrać na zaręczyny?

Pomysły na zaręczyny – o czym należy pamiętać?

Nie odkryjemy Ameryki, mówiąc, że miejsce, w którym chcemy się oświadczyć powinno być wyjątkowe. Warto pomyśleć, które miejsce jest dla Was ważne lub o marzeniach samej drugiej połówki. Może jest jakieś miasto, do którego zawsze chciała pojechać?

Postaraj się też o odpowiedni nastrój – raczej nie organizuj zaręczyn tam, gdzie będzie mnóstwo ludzi, bo gwar i zgiełk nie są najbardziej romantyczną scenerią. Warto też, w zależności od preferencji, przynieść kwiaty lub czekoladki. No i, oczywiście, nie zapomnij o pierścionku!

Jak się ubrać na zaręczyny?

Marynarka i koszula to przy zaręczynach wręcz obowiązek. My wybraliśmy koszulę w ciemnoniebieskim odcieniu dobraną do granatowej marynarki, by zachować elegancki styl. Do tego ciemniejsze jeansy i czarne sneakersy, aby, z kolei, uniknąć zbytniego formalizmu. Pozostaje nam tylko życzyć, byś mógł cieszyć się z magicznego „tak” :).

Ten punkt macie już za sobą? W takim razie czas na nasz poradnik: „Jak być szczęśliwym w związku?”


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz