fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Jak mieć porządek w szafie? Jak składać ubrania?

Bałagan w garderobie to niestety problem wielu osób. Często z powodu braku czasu niechlujnie wrzucamy rzeczy do szafy, modląc się przy tym, żeby zdołała się zamknąć. Dziś porozmawiamy o tym, jak składać t-shirty, swetry oraz koszule, by zaoszczędzić na miejscu, a przy tym nie niszczyć ubrań.

wyprzedaż do 70%

Jak składać T-shirt?

T-shirt będzie prawdopodobnie najłatwiejszy do ogarnięcia. Najpopularniejsza metoda polega na złożeniu go na pół, łącząc rękawy, następnie złożenie samych rękawów do środka. W ten sposób otrzymamy dłuższy prostokąt, który po złożeniu na dwie lub trzy części idealnie zmieści się w szafce.

Koszula i sweter – kwestia wprawy

Koszule i swetry,  zwłaszcza te pierwsze, wymagają już trochę więcej uwagi. Po pierwsze złóż rękawy, nie zahaczając przy tym o kołnierzyk. Składaj je dalej do środka, aż rękawy będą stykać się ze sobą, a z zagięć powstanie litera „V” pod kołnierzem. Tak uzyskany prostokąt złóż dwa lub trzy razy w poprzek, kołnierzykiem do góry. Jeśli zależy Ci na czasie, możesz też spróbować przyuczyć się metody (prezentujemy ją w poniższym filmiku) składania koszuli w… 2 sekundy!

Nie zapominaj o prasowaniu

Pamiętaj także o tym, by przed włożeniem do szafy Twoje ciuchy były odpowiednio wyprasowane, co pomoże Ci w utrzymaniu porządku. Jeśli żelazko to dla Ciebie czarna magia, to zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem prasowania.

[su_spacer size=”10″] [su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=uz6rjbw0ZA0″][su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=7sHDTwln67c” responsive=”no”]https://www.youtube.com/watch?v=wxKA9be_3Gk[/su_youtube] [su_spacer size=”10″]

zobacz w sklepie


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz