fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Większość turystycznych miast Polski oferuje szeroką gamę atrakcji, które dostarczają niesamowitych wrażeń i wspomnień. Będą one urozmaiceniem zarówno zwykłego zwiedzania, jak i przesiadywania w barach i pubach. Śmiało, pakuj bagaże – wyruszamy w podróż po miejscach, by dowiedzieć się, jak spędzać wolny czas!

Zapinaj pasy!

Do tematu podeszliśmy dość niekonwencjonalnie. Oznacza to, że przedstawimy Ci propozycje niezwykłych miejsc, w których doświadczysz prawdziwie męskich wrażeń. Będą one oddziaływać na Twoje zmysły, ale i nie pozwolą ciału pozostać biernym. Wszystkie propozycje sprawdzą się zarówno na słoneczne dni, jak i niepogodę. Jedno jesteśmy w stanie zagwarantować – w żadnym z tych modnych miejsc nie ma czasu na nudę!

1. Warszawa – Invisible Exhibition

Jedno z najbardziej klimatycznych i mrocznych miejsc Warszawy. Dosłownie.

Tylko tu będziesz miał możliwość poczuć się jak osoba niewidoma, która musi borykać się z trudnościami dnia codziennego. Przez prawie godzinę, spowity mrokiem, będziesz pod opieką niewidomego przewodnika. Zmusi Cię to do wytężenia pozostałych zmysłów odpowiedzialnych za poznawanie kształtu i dźwięku. Poza wymiarem edukacyjnym poznasz coś niezwykłego i ciekawego, co pozwoli „widzieć świat” z zupełnie innej perspektywy.

2. Kraków – Axe Nation

Jesteś fanem Gry o Tron, Wikingów lub naszego rodzimego Janosika? Jeśli tak, to założymy się, że ta atrakcja będzie dla Ciebie strzałem w dziesiątkę.

Lokal ten oferuje możliwość rzucania siekierą do wcześniej przygotowanego celu. Jest to idealne miejsce, w którym spędzisz wieczór ze znajomymi, rywalizując i bawiąc się wyśmienicie. W taki sposób bezpiecznie, a co najważniejsze – w kontrolowanych warunkach, spożytkujesz swoją słowiańską energię. A wszystko to, w akompaniamencie klimatycznej muzyki i surowości wnętrza, które wygląda jak średniowieczna komnata!

wyprzedaż do 70%

3. Wrocław – Aquapark

W każdym facecie drzemie ukryte dziecko, które co jakiś czas oczekuje wrażeń i dobrej zabawy.

Aquapark będzie w tym wypadku najlepszym wyborem. Tutaj zarówno najmłodsi, jak i nieco starsi znajdą interesujące ich atrakcje. Jeśli jesteś w jednej z tych dwóch grup -śmiało odwiedź to miejsce. Możesz tutaj popływać, poskakać, pozjeżdżać, a wszystko to z uśmiechem od ucha, do ucha. Do użytku oddana jest również siłownia, w której znajdziesz zaawansowany sprzęt do ćwiczeń. Kolejno dostępne jest pomieszczenie do rozmaitego typu masażów i odnowy biologicznej. Po dniu pełnym wrażeń możesz wstąpić do AquaBaru i spróbować pysznych posiłków w przystępnych cenach. Rajska wyspa na wyciągnięcie ręki!

4. Poznań – GearUP!

Myślałeś kiedyś nad tym, aby zostać pilotem Beinga 737?

Tylko tutaj, jako jeden z niewielu, usiądziesz za sterami pełnowymiarowego samolotu pasażerskiego. Podczas godzinnego lotu Twoim zadaniem będzie prawidłowy start, dbanie o dobry kierunek lotu oraz miękkie i bezpieczne lądowanie. Wszystko to pod czujnym okiem drugiego pilota, czyli Twojego towarzysza i instruktora. Nawet po opuszczeniu kabiny będziesz czuł się jak na lotnisku – całą immersję wzmacnia specjalnie zaaranżowana kafejka i ogólny wystrój. Podobno niejeden śpiewał w kokpicie: „I believe I can fly!”.

5. Trójmiasto – Bloody Basement

Uwaga! Tylko dla ludzi o mocnych nerwach!

Jeśli chcesz doznać unikalnego doświadczenia, rozwiązywać przy tym zagadki i umierać ze strachu – mamy propozycję skrojoną pod Ciebie. Krwawa Piwnica, to klasyczny escape room, w którym spotkasz zmyślnie zaaranżowane pomieszczenia i trudne zagadki. Ale uważaj – w każdym z nich czycha zło. Przebrani i ucharakteryzowani żywi aktorzy straszą każdego, kto wejdzie im w drogę. Uczestniczy tłumaczą to jako „bardzo autentyczne przeżycie”, a sami organizatorzy zapewniają, że średnio jedna na dziesięć osób przerywa zabawę. Przez strach.

Niezapomniane chwile, czyli jak spędzać wolny czas

Mamy nadzieję, że wszystkie nasze propozycje pomogą Ci w wyborze tego, co robić w wolnym czasie. Decydując się na którąś z atrakcji na pewno nie będziesz zawiedziony i spędzisz wyjątkowe chwile w równie wyjątkowych miejscach. We wszystkich przypadkach nierozłącznym elementem będzie dreszczyk emocji oraz dobra zabawa.

Jeśli jednak wolisz odwiedzić nieco spokojniejsze, ale równie intrygujące i hipsterskie miejsca, to przeczytaj nasz wcześniejszy wpis i sprawdź, jak spędzać wolny czas.


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz