fbpx

Dobra zabawa w klubie to coś, czym żaden facet nie pogardzi. Właśnie z tego powodu powinieneś zastanowić się nad tym jak tańczyć na imprezie, aby Twoje ruchy przyciągały uwagę płci przeciwnej.

Najbardziej seksowne ruchy taneczne kobiet

Badania brytyjskich psychologów potwierdzają, że określone ruchy taneczne wpływają na pozytywne postrzeganie na parkiecie przez płeć przeciwną. Zarejestrowane ruchy respondentek pozwoliły na stworzone wirtualnych i animowanych awatarów.

Najseksowniejszy taniec, to umiejętne połączenie obszernego kołysania bioder ze swawolnymi ruchami rąk i nóg. Pierwsze skrzypce grają wspominane biodra, które facetom kojarzą się z płodnością.

 Jaki taniec w klubie nie jest sexy?

Awatar z poniższego materiału prezentuje zupełne zaprzeczenie tego, co przyciągnie uwagę na parkiecie. Materiał zamieszczony w formie edukacyjnej, a wszelkie powielanie ruchów nie jest zalecane!

Widzimy tutaj zupełnie chaotyczne poruszanie biodrami oraz sztywne ułożenie rąk i nóg. Nic dziwnego, że nie jest to atrakcyjny taniec. Do nas znacznie bardziej przemawia pierwsza propozycja.

Facecie – sprawdź, jak się ruszać!

Choć poniższe zestawienie ruchów tanecznych obejmowało wyłącznie kobiety, to faceci też powinni sprawdzić, jak tańczyć na imprezie. Równolegle przeprowadzono badania na mężczyznach, a wyniki dostarczyły wielu ciekawych informacji. Okazało się, że najbardziej atrakcyjni są faceci, którzy w trakcie tańca poruszają górną częścią ciała. Większość respondentek skupiało uwagę na ramionach i mięśniach.

Jeśli wiesz już, na jakie elementy tańca zwraca uwagę płeć przeciwna – sprawdź nasz wpis, dzięki któremu rozkręcisz każdą domówkę. Przedstawiamy w nim magiczne sztuczki, dzięki którym zaskoczysz znajomych na imprezie.

A jeśli zdarzy Ci się podczas tańców odrobinę przesadzić z alkoholem, zobacz nasze sprawdzone propozycje na kaca.

Sklep OZONEE
 

Zostaw odpowiedź