fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Dobra zabawa w klubie to coś, czym żaden facet nie pogardzi. Właśnie z tego powodu powinieneś zastanowić się nad tym jak tańczyć na imprezie, aby Twoje ruchy przyciągały uwagę płci przeciwnej.

wyprzedaż do 70%

Najbardziej seksowne ruchy taneczne kobiet

Badania brytyjskich psychologów potwierdzają, że określone ruchy taneczne wpływają na pozytywne postrzeganie na parkiecie przez płeć przeciwną. Zarejestrowane ruchy respondentek pozwoliły na stworzone wirtualnych i animowanych awatarów.

Najseksowniejszy taniec, to umiejętne połączenie obszernego kołysania bioder ze swawolnymi ruchami rąk i nóg. Pierwsze skrzypce grają wspominane biodra, które facetom kojarzą się z płodnością.

 Jaki taniec w klubie nie jest sexy?

Awatar z poniższego materiału prezentuje zupełne zaprzeczenie tego, co przyciągnie uwagę na parkiecie. Materiał zamieszczony w formie edukacyjnej, a wszelkie powielanie ruchów nie jest zalecane!

Widzimy tutaj zupełnie chaotyczne poruszanie biodrami oraz sztywne ułożenie rąk i nóg. Nic dziwnego, że nie jest to atrakcyjny taniec. Do nas znacznie bardziej przemawia pierwsza propozycja.

Facecie – sprawdź, jak się ruszać!

Choć poniższe zestawienie ruchów tanecznych obejmowało wyłącznie kobiety, to faceci też powinni sprawdzić, jak tańczyć na imprezie. Równolegle przeprowadzono badania na mężczyznach, a wyniki dostarczyły wielu ciekawych informacji. Okazało się, że najbardziej atrakcyjni są faceci, którzy w trakcie tańca poruszają górną częścią ciała. Większość respondentek skupiało uwagę na ramionach i mięśniach.

Jeśli wiesz już, na jakie elementy tańca zwraca uwagę płeć przeciwna – sprawdź nasz wpis, dzięki któremu rozkręcisz każdą domówkę. Przedstawiamy w nim magiczne sztuczki, dzięki którym zaskoczysz znajomych na imprezie.

A jeśli zdarzy Ci się podczas tańców odrobinę przesadzić z alkoholem, zobacz nasze sprawdzone propozycje na kaca.


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz