fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

impreza

Ubranie w zgodzie z najnowszymi trendami za niecałe 250 zł? Czy to w ogóle możliwe? Oczywiście!

Za oknem coraz ładniej. Trudno wysiedzieć kilka godzin na uczelni lub w pracy. W weekend budzi się ten pierwotny instynkt: czas na imprezę! Wiadomo, każdy chce się zaprezentować jak najlepiej, by skutecznie przykuć uwagę dziewczyn i przy okazji zobaczyć uznanie kumpli. Czy choćby dlatego nie warto pomyśleć o zakupach?

I zaznaczmy od razu: nie musisz obrabiać banku, żeby iść na imprezę i wyglądać jak człowiek. Oto kompletna stylizacja, za którą zapłacisz dokładnie 227.98 zł (:P). Zresztą, taki strój przyda się nie tylko na imprezę. W takich ciuchach możesz śmiało chodzić na co dzień.

Co my tu mamy? Po pierwsze – jasne jeansy z przetarciami i zagnieceniami. Ten model jest idealny na imprezę. W okolicach kroku jest swobodnie i nic Ci nie przeszkadza, kiedy tańczysz. Do tego krój nogawki jest zwężany, więc automatycznie wyglądasz smuklej.

Po drugie – grafitowe „sneakersy”, żebyś mógł w nich śmigać przez całą noc i dzielnie pokonywać dystanse od jednego do drugiego klubu.

Po trzecie i najważniejsze – T-shirt, który robi tu kawał naprawdę dobrej roboty.  Dlaczego? Jest oryginalny, zabawny i przyciąga wzrok z najdalszych zakątków klubu/knajpy.

Pozostaje tylko jedno – udanej imprezy!
Sklep OZONEE
 

Odpowiedz