fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził – głosi stare porzekadło. Ilu ludzi, tyle gustów i oczekiwań. Jak odnaleźć się pośród tylu opinii i wybrać odpowiednią fryzurę męską? Jak układać męskie włosy, żeby przyciągnąć płeć przeciwną?

Jeśli wierzyć badaniom, człowiek bardzo powierzchownie wyrabia sobie opinię o drugiej osobie; proces ten trwa zaledwie 30 sekund. Jak się łatwo domyślić, bierzemy pod rozwagę cechy fizyczne, pozostawiając zalety wewnętrzne na „później”. Męskie włosy są więc jednym z pierwszych elementów, na które zwraca uwagę potencjalna partnerka.

wyprzedaż do 70%

Fryzury męskie, które podobają się paniom

Niezależnie od długości i koloru, włosy powinny być czyste i wypielęgnowane. Bez znaczenia, czy strzyżesz się na rekruta, czy zapuszczasz bujny fryz, musisz poświęcić skórze głowy nieco czasu. Przechodząc do fryzur męskich, nieustającym powodzeniem cieszą się włosy o naturalnym kolorze (o wadach i zaletach farbowania piszę w tym wpisie), krótkie lub półdługie. Jak wynika z badań, panie nie mają nic przeciwko stosowaniu odpowiednich kosmetyków, ale nie lubią zbyt przylizanych i nażelowanych fryzur. Kobiety zwracają uwagę również na zarost i jego pielęgnację, więc wizyta u barbera może okazać się niezbędna.

Trafiające w gusta czy modne?

Te same badania dowodzą, że kobiety odpycha upięcie w kitkę. 63% ankietowanych amerykanek nie znosi tej modnej fryzury. 58% z nich nie poszłoby z tak uczesanym facetem na randkę. Trend wprowadzony przez Leonadro DiCaprio i Orlando Blooma nie powinien być dla Ciebie inspiracją, jeśli chcesz podobać się płci przeciwnej. 😉


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz