fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

W zimie wielu z nas odechciewa się ćwiczeń czy diety, czego efektem mogą być dodatkowe kilogramy. A jak wiemy, jeśli chodzi o męską sylwetkę, to możemy mieć niemal pewność, że wylądują one na brzuchu. Jak dzięki odpowiedniemu ubiorowi ukryć duży brzuch?

Ciemna kolorystyka naszym przyjacielem

Nawet jeśli nie znasz się specjalnie na modzie, to prawdopodobnie słyszałeś o starym dobrym triku, który mówi, że czarny wyszczupla. To właśnie na tym kolorze powinieneś bazować, chcąc ukryć nadmiar kilogramów. Oczywiście nie całość stylizacji musi być właśnie w tym odcieniu, jednak lepiej będzie, jeśli zrezygnujesz z jasnych t-shirtów na rzecz tych w ciemniejszej kolorystyce. Czarny nie tylko wysmukli sylwetkę, ale odciągnie uwagę od „problematycznych” miejsc.

Jak ukryć duży brzuch? – nasza propozycja stylizacji

Stylizacja, którą Ci proponujemy opiera się właśnie na czarnym kolorze. Niezbędny będzie tutaj gładki, czarny t-shirt, który odciągnie wzrok od nadmiaru kilogramów. Do tego niezbędnik każdego fana smart-casualu, czyli chinosy, które doskonale nadadzą całości trochę elegancji. Na wierzch zarzuć długą czarną bluzę z obszernym kapturem, który pomoże odwrócić uwagę od brzucha. Dzięki tej stylizacji będziesz mógł czuć się wygodnie i zapomnieć o feralnych, dodatkowych kilogramach.

Jeśli zawsze chcesz dobrze wyglądać, sprawdź, jak ubrać się do pracy w casual friday.

jak ukryć duży brzuch
OZONEE 0926 BLUZA MĘSKA CZARNA 109,99 ZŁ
J.STYLE 672007 T-SHIRT MĘSKI CZARNY 29,99 ZŁ
BLACK ROCK 202 SPODNIE MĘSKIE CHINOS CZARNE 79,99 ZŁ

Sklep OZONEE
 

Odpowiedz