fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Wykreowanie własnego stylu to niełatwe zadanie. Niektórym wystarcza jedna wizyta w centrum handlowym, innym zajmuje to całe lata. Jak tego dokonać? Jak odnaleźć własny styl i naprawdę wyróżnić się z tłumu?

wyprzedaż do 70%

Jak odnaleźć swój styl? Zainspiruj się!

Od czego zacząć poszukiwania własnego stylu? Przede wszystkim od obserwacji. Zaglądaj na blogi modowe, śledź Instagramy znanych influencerów i celebrytów, szukaj pomysłów na Pintereście. Wybieraj z nich to, co najbardziej Ci się podoba, miksuj zestawienia, dobieraj dodatki, a krok po kroku wyrobisz swój własny styl ubierania się.

Zbuduj bazę!

Kreowanie własnego stylu zacznij od stworzenia solidnej bazy ubrań. Na początek zaopatrz się w buty sportowe i drugie bardziej eleganckie. Do tego 3 pary dopasowanych do nich spodni. Następnie kilka T-shirtów i koszul, potem bluzy i swetry. Mając to wszystko spróbuj każdego dnia stworzyć inną stylizację. Zobacz w czym czujesz się najlepiej, jakie ubrania są najwygodniejsze. W końcu dojdziesz do perfekcji.

Liczy się osobowość!

Cały sekret własnego stylu tkwi w tym, by był on spójny z Twoją osobowością. Ubranie powinno podkreślać to, kim jesteś, co lubisz i czym się interesujesz. Przebieranie się za kogoś innego to prosta droga do zostania typowym xeroboyem.

Zobacz także: stylówka Taco Haemigway’a

biały T-shirt
spodnie denim

Sklep OZONEE
 

Odpowiedz