fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Już od miesięcy chcesz się z nią umówić, ale wciąż nie masz pomysłu, jak zagadać? Nic się nie martw – dla wielu facetów ten pierwszy krok jest zawsze najtrudniejszy. Na szczęście masz nas, a my odpowiemy Ci, jak zaprosić dziewczynę na randkę i co mówić, żeby się nie zbłaźnić!

Zastanawiasz się, jak zaprosić dziewczynę na spotkanie i nie wyjść przy tym na desperata? Niestety nie ma żadnej konkretnej i niezawodnej metody na to, jak zaprosić dziewczynę, by uzyskać pozytywną odpowiedź. Mamy jednak dla Ciebie kilka sprawdzonych sposobów, które ułatwią Ci ten krok. Jak zatem zaprosić dziewczynę na pierwsze spotkanie?

wyprzedaż do 70%

Jak zaprosić dziewczynę na randkę? Zbadaj grunt!

Kluczowy problem z tym, jak zaprosić dziewczynę na spotkanie, polega na wyrażeniu inicjatywy we właściwy sposób. Jak zagadać? Od czego zacząć? Co powiedzieć, by nie wyjść na głupka? Te i wiele innych podobnych pytań zapewne kotłuje się teraz w Twojej głowie. Z drugiej strony, jeśli dziewczyna wciąż odpisuje na Twoje wiadomości, to prawdopodobnie czeka na kolejny krok. Warto więc wziąć się w garść i po prostu zagadać. Jeśli nie jesteś pewien jej odpowiedzi, zacznij od delikatnego wybadania gruntu.

Chcąc zaprosić dziewczynę na pierwsze spotkanie, zapytaj niepozornie, jakie ma plany na weekend. Jeśli okaże się, że akurat w sobotę ma wolne popołudnie, napisz coś w stylu:

  • „Świetnie, może w takim razie wyskoczymy gdzieś razem? Co powiesz na dobrą kawę? Znam takie jedno miejsce…”.

Jeśli dziewczyna jest Tobą zainteresowana, może sama dawać Ci wskazówki. Kiedy wspomni, że akurat w sobotę leci w kinie ten nowy film i zastanawiała się, czy by go nie zobaczyć, kuj żelazo, póki gorące. Zapytaj, czy nie poszłaby do kina z Tobą.

jak-zaprosic-dziewczyne-na-pierwsze-spotkanieWspólne zainteresowania, czyli jak zaprosić dziewczynę na spotkanie!

Kolejny sposób na to, jak zaprosić dziewczynę na randkę jest dobra opcja dla nieśmiałych facetów. Jeśli za bardzo stresujesz się inicjowaniem spotkania i nie chcesz wprost nazywać go randką, możesz podejść do tego z innej, niezobowiązującej strony.

Jeżeli Wasza znajomość jest na etapie dzwonienia i wymieniania wiadomości, z pewnością rozmawiacie dużo o sobie, swoich zainteresowaniach i sposobach spędzania czasu. Ciekawe hobby to idealny pretekst do pierwszego spotkania. Jeśli oboje lubicie jeździć na rowerze, uwielbiacie filmy Marvela, czytacie książki, malujecie, wspinacie się po ściankach, gracie w tenisa albo chodzicie na siłownię, to zainicjowanie spotkania nie powinno być problemem. Możesz też spróbować zainteresować ją swoim hobby albo wyrazić gotowość, by przyłączyć się do niej. Zaproponuj, na przykład:

  • „To co powiesz na wspólną wycieczkę rowerową? W okolicy jest kilka ciekawych szlaków, jeden z nich prowadzi nad jezioro…”
  • „Grasz w squasha? Nigdy tego nie próbowałem. Może pójdziemy kiedyś razem? Co powiesz na sobotę po południu?”

jak-zaprosic-dziewczyne-na-spotkanieJak zaprosić dziewczynę na pierwsze spotkanie bez owijania w bawełnę?

Zapraszając dziewczynę na randkę, postaraj się zaproponować coś konkretnego. Pamiętaj, że kobiety nie lubią niezdecydowania, nieśmiałości i dziwnych podchodów, z których niewiele wynika. Dlatego najlepszym sposobem na to, jak zaprosić dziewczynę, jest złożenie konkretnej propozycji wprost, bez owijania w bawełnę. Powiedz, na przykład:

  • „Masz ochotę na kolację jutro wieczorem? Słyszałem, że ta nowa włoska knajpa robi świetną carbonarę. Może spróbujemy?”
  • „Słyszałaś o tym nowym filmie Marvela? Zbiera dobre recenzje. Może wybierzesz się ze mną jutro do kina?”

Składając konkretną propozycję, pokazujesz, że wiesz, czego chcesz i potrafisz zorganizować ciekawe spotkanie!

A co jeśli ona odmówi?

Nie będziemy Cię oszukiwać – taka opcja też jest możliwa. Jeśli ona zaproponuje inny termin, to sprawa jest do uratowania. Jeżeli po prostu odmówi bez podania przyczyny, to bardzo możliwe, że zwyczajnie nie chce kontynuować znajomości. W takiej sytuacji po prostu weź odmowę na klatę i nie trać czasu. Nie narzucaj się i nie naciskaj. Zamiast tego szukaj miłości dalej i daj sobie szansę na szczęście z kimś innym.


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz