Zastanawiasz się nad zmianą fryzury? To dobry moment, bo styliści wyznaczyli już trendy na rok 2019. Jaka fryzura męska będzie najmodniejsza w 2019, a z jakich uczesań lepiej zrezygnować?

Męskie fryzury 2019

Zgodnie z trendami promowanymi przez największe światowe wybiegi w 2019 będą dominowały fryzury krótsze i średnie. To dobra wiadomość dla tych, którzy nie lubią spędzać dużo czasu przed lustrem, bo te uczesania łatwo ułożyć i nie sprawiają tyle kłopotu, co dłuższe włosy. Poniżej prezentujemy zestawienie najmodniejszych w tym roku fryzur męskich.

Fryzura pompadour, czyli włosy uniesione do góry

Uczesania w stylu pompadour są modne już od kilku sezonów i póki co nie zanosi się na zmiany. W tym uczesaniu włosy na grzywce powinny być nieco dłuższe, aby swobodnie zaczesać je do tyłu i lekko unieść. Tył fryzury ma kształt odwróconego trójkąta, a boki powinny być wycieniowane maszynką. W 2019 fryzura a’la pompadour idzie też w parze z lekkim zarostem.

Poczytaj też, jak układać włosy zimą, by wyglądały dobrze pod czapką.

View this post on Instagram

❄️❄️ @fcbayern

A post shared by Robert Lewandowski (@_rl9) on

Klasyka w stylu undercut

W modzie zostaje także klasyczny undercut, z dłuższą górą i krótszymi bokami. Jednak w tym roku odchodzi się od ulizanych włosów w stylu wet head, na rzecz lekkiego uniesienia włosów u nasady. Fryzura tego typu wymaga dobrego cięcia, więc jeśli rozważasz coś w tym stylu wybierz się do sprawdzonego barbera. Do jej układania przydadzą się także specyfiki, takie jak pomady woskowe.

View this post on Instagram

🤔

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Messy side part, czyli fryzura w nieładzie

Artystyczny nieład na głowie to kolejny trend na rok 2019. Fryzura składa się z dłuższych boków i góry średniej długości, włosy skierowane są lekko na bok i sprawiają wrażenie, jakby w ogóle nie były układane. Całość wygląda luźno i swobodnie. Wiele osób stosuje w tym cięciu przedziałek, ale to stało się już trochę oklepane, a poza tym fryzura świetnie prezentuje się również bez niego.

View this post on Instagram

URBAN HAIRCUTS – are some modern haircuts different than the cuts we do on a regular basis. Most of our clients prefer a modern look, so we decided to get creative and surprise you with some new haircuts with a nonconformist touch. How did we do this? We warmed up our scissors, checked social media for modern and popular looks, picked up a few clients as models and we did our magic. This photo album, named URBAN HAIRCUTS, presents you our proposals: French Crop, Fade Curl, Messy Side Part, Urban Boogie si Undercut. We hope you'll like them and you'll try the TONSOR Experience at any of our barbers! #urbanhaircuts #tonsorbarber #tonsorexperience #seniorbarbers #frenchcrop #messysidepart #curlfade #undercut #urbanboogie #scissors #wahlclippers #lavishgroomingspray #gorillapowder

A post shared by TONSOR – Elite (@tonsor_elite) on

Jakie fryzury męskie nie są już modne?

Jakie uczesania wyszły już z mody? Między innymi wspomniane wyżej przedziałki. Uczesanie w tym stylu było tak popularne w kilku ostatnich sezonach, że w końcu musiał nastąpić przesyt. W tym roku powoli odchodzi się od fryzur z przedziałkami.

Do historii przechodzą także uczesania z wysokim, postrzępionym przodem i wycięciami po bokach oraz fryzury w stylu cool spiky z uniesionymi włosami zaczesanymi do przodu.

Zobacz też, czym różni się koszula slim fit od regular.

Sklep OZONEE
 

Zostaw odpowiedź