fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

wielbłąd-kamelowy

Zaczęliśmy niezłym sucharem. W dalszej części obiecujemy się już nie kompromitować (:p) i uspokajamy, że wbrew pozorom, tekst nie będzie o Tomku Kammelu.

Najmodniejszy tego sezonu kolor ma wiele twarzy – karmelowy, kamelowy, beżowy. Ile nazw, tyle praktycznych zastosowań w Twojej szafie. Nazwa kamelowy pochodzi oczywiście od wielbłądów, a dokładniej ich wełny, z której wytwarzane są popularne płaszcze w tym ciemnobeżowym kolorze. Kolor szczególnie modny jest jesienią i zimą, kiedy stanowi doskonałą odtrutkę na wszechobecną czerń i szarość.

Wielbłądy w Twojej szafie?!?

Jeśli chcesz uzupełnić swoją szafę o kamelowe nowości, najlepiej wybrać prosty płaszcz, marynarkę, spodnie oraz dodatki. Buty, szaliki i rękawiczki w tym kolorze będą się świetnie komponować zwłaszcza z klasycznymi czarnymi i granatowymi stylówkami. Jego ciepły odcień równie dobrze będzie wyglądał z kolorami ziemi, czyli brązami i zielenią.

Kamelowa stylówka

Co powiesz na kamelowe chinosy i granatowy sweter? Póki co do Sahary nam daleko (i mamy tu na myśli nie tylko dystans w postaci kilometrów, ale i słupków na termometrach), dlatego nie zapomnij o kurtce. Do wielbłądzich spodni najlepiej pasować będzie ciemnozielona parka.

Sklep OZONEE
 

Odpowiedz