fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

rafal-maslak-bluza-ozonee

Bluzy są bezapelacyjnym numerem jeden w rankingu zawartości jesiennej szafy. Które z nich są do tego must have tego sezonu?

Bluza męska to najlepsza rzecz, jaka mogła nas spotkać w kwestii mody. Doskonały przykład kompromisu pomiędzy tym co wygodne i stylowe. Dobra na każdą okazję.
W zależności od kroju, materiału i wzoru nada się zarówno na chłodniejsze lato, jak i na jesień czy zimę. Na randkę, do pracy, a nawet na wypad do siłowni. Czy wymyślił kiedyś ktoś coś równie praktycznego?

Udane polowanie na jesienną bluzę

Tej jesieni dozwolone są praktycznie wszystkie chwyty. Jeszcze nigdy nie działo się aż tyle na bluzach, dlatego masz spore pole do popisu.
Standardowo z mody nie wychodzą bluzy sportowe. Te klasyczne, ale i podkręcone rzucającymi się w oczy nadrukami. Od dzisiaj numery liczą się nie tylko w zakładach toto lotka, ale i na Twojej bluzie – im większe, tym lepiej.

Bluzy z nadrukiem to nie wszystko. Równie pożądane jest łączenie różnych materiałów i struktur.
Bawełna w połączeniu z imitacją skóry czy siatką to coś, co koniecznie musisz mieć.

Nie wyobrażamy sobie również Twojej szafy bez co najmniej kilku bluz z kapturem.
O tym dlaczego, pisaliśmy już wcześniej we wpisie Za co kochamy bluzy z kapturem? Możesz nadrobić zaległości 😛

W komplecie z bluzą

Z czym łączyć męskie bluzy?
Odpowiednie będzie wszystko to, co niezbyt zobowiązujące. Dżinsy, bawełniane sportowe spodnie i cała gama t-shirtów, a nawet codzienne koszule. W tej kwestii nie panują zbyt rygorystyczne zasady, dlatego nie bój się zejść z utartej modowej ścieżki.

zobacz w sklepie


 

Odpowiedz