fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Jakie kolory pasują do siwych włosów? Co ubierać, kiedy masz siwe włosy?

Siwy przestał być ostatnio oznaką starości, a stał się wyznacznikiem modnego wyglądu. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was artykuł, w którym spróbujemy dowiedzieć się, w czym siwym facetom jest najbardziej do twarzy.

Siwy kolor włosów – teraz domeną młodych

Moda na siwe włosy jest z nami już trochę czasu. Miała swój początek w ciągu ostatnich dwóch lat i pozostała z nami do teraz, nadal skłaniając młodych facetów do farbowania sobie włosów na dość niecodzienny kolor. Choć brzmi bardzo awangardowo, to siwe włosy potrafią dodać młodej osobie oryginalności i nadać jej stylizacjom nowego charakteru.

Jakie Kolory pasują do siwych włosów?

Najlepiej przy siwych włosach sprawdzą się klasyczne barwy. Wskazane są wszelkiego rodzaju szarości, które doskonale podkreślą kolor włosów. Biały będzie również dobrym wyborem, zwłaszcza przy t-shirtach. Natomiast czarny sprawdzi się w świetnie na spodniach i butach. Chcesz przykładu? Poniżej znajdziesz naszą zestaw, w którym – o dziwo! – dobrze będą wyglądać nie tylko posiadacze siwych kosmyków. W takiej stylówie możesz spokojnie robić za współczesnego Geralta z Rivii! 🙂

Jeśli uważasz, że jest zbyt monotonnie, dobierz do tego zestawu kolorowe skarpetki. Wzory i kolory na skarpetach to najmodniejszy trend sezonu! Zajrzyj do naszego artykułu i sprawdź, z czym i jak je nosić.


 

Odpowiedz