fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Superhero watching over city. No transparency used. Basic (linear) gradients. A4 proportions.

Chyba każdy z nas w dzieciństwie czytał komiksy, oglądał filmy lub seriale o superbohaterach. Pewnie niejednemu zdarzyło się myśleć, co by było, gdyby nagle odkrył w sobie supermoce. Pora odświeżyć pamięć o superbohaterach!

Superbohaterowie skutecznie (i efektownie) zwalczają szeroko pojęte zło tego świata. Zwykle przystojni, dobrze zbudowani i na dodatek posiadający szczególne umiejętności. Wzdychają do nich kobiety, a my faceci możemy im jedynie zazdrościć. Ostatnimi laty filmy o superbohaterach robią prawdziwą furorę. W ciągu ostatnich piętnastu lat wyprodukowano ich przeszło czterdzieści. Od czasów pierwszego „X-mena”, który zapoczątkował boom na tego typu kino, filmy te zdążyły zarobić ponad 22,5 miliarda dolarów!

Dużo zaskakujących informacji na temat filmów z superbohaterami znajdziecie w poniższym materiale z kanału „The Frost Bros”

Co takiego mają w sobie superbohaterowie?

Czy i jak przydałyby nam się ich umiejętności w codziennym życiu? Będąc takim Wolverinem, mógłbyś przykładowo zrobić zawrotną karierę strażaka, wykorzystując swoje niezniszczalne pazury z adamantium, dzięki którym ratowałbyś wszystkie kobiety uwięzione w samochodach/windach/biurach, sprawnie rozcinając nawet najtwardsze powierzchnie. Czy któraś mogłaby Ci się oprzeć?

Po wspólnie spędzonej nocy, wykorzystując moce Supermana, mógłbyś (dosłownie!) polecieć po bułki na śniadanie. Następnie, biorąc przykład z Cyklopa, użyłbyś wiązek energii o ogromnej sile rażenia, by w sekundę przygotować jajecznicę.

Co dalej? Może telepatia Profesora Xaviera, dzięki której już nigdy Twoja jedyna i każda inna kobieta nie stanowiłaby dla Ciebie tajemnicy. Wymieniać można bez końca.

Świat byłby dużo prostszy, gdyby każdy z nas mógłby posiadać wymarzone supermoce, zarówno te doskonale znane i przetestowane przez naszych ulubionych bohaterów, jak i te całkiem nowe. Co byłoby Twoją supercechą? Faceci przepytani przez twórców kanału „Smosh Games” (filmik poniżej) stawiają m.in. na teleportację, telekinezę, czy posługiwanie się widowiskowymi kulami ognia.

Supermoce – tak, kostiumy – zdecydowanie nie

Zostanie superbohaterem to niezła sprawa. Jest tylko jedno „ale”. Stylówa. Dlaczego Spiderman i Kapitan Ameryka przemierzają miasto w opiętych do granic możliwości getrach?! Czemu Batman posiadając najnowszy model Batmobila, równocześnie nakłada na plecy wielką czarną płachtę i kalesony? Czy to naprawdę może się podobać kobietom?

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie zaoferowali pomocy w kwestii mody. W zamian za pożyczenie na piątkowy wieczór supermocy, przedstawiamy przykładowe rozwiązanie. Spiderman, zamień getry na jeansy, obcisły top na bluzę z kapturem w modny wzór pajęczej sieci, załóż trampki i wyjdź na miasto! Spidermana (i kilku innych bohaterów) w wersji casual znajdziecie w serwisie 9gag.com.

spiderman


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz