fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

wyprzedaż do 70%

Jan Dratwicki reprezentantem Polski w konkursie Mister Supranational 2017

Jan Dratwicki stał się rozpoznawalny w mediach tuż po zdobyciu tytułu Mistera Polski w 2016 roku. Od tamtego czasu pojawiał się na wielu eventach kulturalnych, a także współpracował z różnymi markami. W wywiadzie dla Ozonee rozmawialiśmy z Janem między innymi o zbliżającym się konkursie Mister Supranational 2017 oraz o tym, co lubi robić w wolnych chwilach.

OZONEE: Jak nastrój przed konkursem Mister Supranational? Jest stres czy ekscytacja?

JAN DRATWICKI: Każdy konkurs międzynarodowy i występ przed tak liczną publicznością budzi we mnie dużą ekscytację, ale zarówno stres. Tym bardziej teraz, kiedy będę występował przed publicznością w Polsce, a nie w Tajlandii, jak miało to miejsce ostatnio. Wiem jednak, że będzie to super przygoda i już nie mogę się doczekać początku zgrupowania.

Jakie to uczucie być reprezentantem Polski w konkursie Mister Supranational?

Jest to wspaniałe uczucie. Reprezentowanie swojego kraju to zaszczyt i duża odpowiedzialność. Postaram się dać z siebie wszystko i zaprezentować jak najlepiej.

Jak przygotowujesz się do konkursu? Jesteś na specjalnej diecie? Chodzisz częściej na siłownię?

W ostatnim czasie większą uwagę przyłożyłem do swojej sylwetki. Moja dieta stała się bardziej restrykcyjna i odłożyłem wszystkie imprezy na bok. Dodatkowo chodzę na zajęcia z dykcji, żeby poprawić mój sposób wysławania się, co jest bardzo przydatne na tego typu konkursach.

Czym się zajmujesz w chwilach wolnych od przygotowań do konkursu Mister Supranational?

Ostatnio niestety mam bardzo mało chwil wolnych. Mam bardzo dużo zajęć. Studiuję dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim, pracuję w anglojęzycznej firmie, pojawiam się na różnych eventach. Gdy mam wolny czas lubię włączyć ulubiony serial lub film i odpocząć w zaciszu domowym.

Co zmieniło się w Twoim życiu po zdobyciu tytułu Mistera Polski 2016?

Zmieniło się bardzo dużo. Myślę, że oprócz zyskania większej popularności itp. największa zmiana zaszła we mnie samym. Stałem się bardziej pewny siebie i nie boję się walczyć o swoje. Oprócz tego, całkowitej zmianie uległy moje plany życiowe. Przez całą szkołę średnią planowałem iść na dietetykę, dostałem się nawet na Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Jednak w ostatniej chwili postanowiłem przeprowadzić się do Warszawy i spróbować swoich sił w dziennikarstwie.

Czym jeszcze się interesujesz poza modelingiem?

Bardzo lubię podróżować. Jak tylko mam jakąś wolną chwilę i możliwość wyjazdu to z niej korzystam. Dodatkowo, moją dużą pasją jest też motoryzacja, a w szczególności motocykle. Od 2 lat posiadam kat. A2. Mimo mojego wypadku kilka miesięcy temu, mam nadzieję, że dalej będę jeździł na dwóch kółkach.

Plany na przyszłość? Gdzie widzisz siebie za 5 lat?

Moje życie zmienia się z roku na rok bardzo dynamicznie, więc ciężko jest mi mówić, gdzie widzę siebie za pięć lat. Planuję rozwijać się w modelingu, jak i dziennikarstwie, więc zobaczymy gdzie mnie to zaprowadzi. Ale tak jak już kiedyś podkreślałem podczas konkursu Mister Polski 2016: chciałbym żyć tu i teraz oraz cieszyć się z teraźniejszości.

Dziękujemy za rozmowę i życzymy wielu sukcesów!

Podobają Ci się męskie płaszcze? Jeśli tak – przeczytaj nasz artykuł: „Męski płaszcz – wszystko, co musisz o nim wiedzieć.”


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz