fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Chyba każdy, kto słyszy „Justin Bieber“ wie, o kim mowa. Ten niekwestionowany idol nastolatek, to także bardzo rozpoznawalna postać w show biznesie. Przez wielu określany najlepiej ubranym facetem w branży. Styl, który preferuje Justin, może być wzorem dla innych mężczyzn, lubiących tego typu stylizacje.

wyprzedaż do 70%

Popkultura i Justin Bieber

Justin Bieber zasłynął na wielu płaszczyznach popkultury. Kiedyś nastolatek, który pragnął wspinać się na drabinie popularności, dziś megagwiazda przyciągająca na swoje koncerty miliony fanów. Nowe piosenki z roku na rok zdobywały serca nastolatków, aż stały się globalnym sukcesem wartym dużo pieniędzy. Narodził się kult Biebera, a kultura popularna nie była już nigdy, jak kiedyś.

Oprócz muzyki, Justin angażował się bardzo mocno w promowanie swojego wizerunku. Na jego nieszczęście spotkał się z falą krytyki teen-popowego charakteru swojej muzyki oraz wymuszanej atencji w mediach. Do dziś jest to jedna z bardziej kontrowersyjnych postaci w muzyce i przemyśle rozrywkowym.

Ewolucja stylu Justina Biebera

Justin Bieber zaczynał swoją karierę w dość młodym wieku, ale już wtedy pracowano nad jego wyglądem. Często utożsamiano go kolorowymi stylizacjami, swobodnie rozpuszczonymi koszulami i zwężanymi spodniami. Nie bał się eksperymentować, co pozwalało mu budować wokół siebie typowo nastoletnią aurę.

Dzięki temu dużo nastolatków czuło potrzebę wyróżniania się w pewien sposób tym, co się nosi. W pewien sposób styl ten przeniknął do świadomości, a osoby podobnie ubrane były określane mianem fanów Biebera.

Na późniejszych etapach jego kariery styl zmieniał się wielokrotnie, lecz podstawowe i kluczowe elementy zostawały. Justin sprytnie operował casualowymi stylizacjami mieszając je niejednokrotnie z różnymi innymi stylami, tak, aby wprowadzić ciekawy twist. Punktem zaczepienia były tutaj trampki, bluzy, fullcapy i charakterystyczna grzywka.

Styl Justina Biebera

Aktualnie Justin Bieber znalazł styl odpowiadający jego charakterowi. Często sięga on po znanych modowych projektantów takich jak: Gucci, Versace oraz innych, którzy zaprojektują coś pasującego do jego wizerunku. Natomiast bardzo często można odnieść wrażenie, że Justin zbliża się mocno do klasycznego streetware’u, co w prosty sposób można zweryfikować.

Bardzo często występuje w sportowych stylizacjach, z naciskiem na takie znane marki jak Nike czy Adidas. Sięgając głębiej sprytne oko może zauważyć rzeczy spod ręki: Goshy Rubchinskiyego, Supreme, Bape, Off-White, Palace czy Kaynego Westa. Znacznie bardziej zauważalny jest wszechobecny luz oraz wzorowanie się na innych gwiazdach, sięgających po high-endowe brandy w stylu ulicznym.

Poniżej załączamy stop-klatki, w których dumnie prezentuje się Justin Bieber. Zdjęcia, które przygotowaliśmy bardzo dobrze przestawiają, czym aktualnie pasjonuje się nasza gwiazda, jeśli chodzi o modę.

Modny mężczyzna

Styl Justina Biebera, to bezapelacyjnie jeden z najbardziej rozchwytywanych inspiracji modowych. Wiemy, że Justin – jak jego muzyka – ewoluował i dojrzewał. Widać to też w prezentowanym przez niego stylu, który jest ściśle związany z charakterem artysty.

Będąc w temacie gwiazd, należy zwrócić uwagę na nasz rodzimy show biznes. Z tej okazji przygotowaliśmy wpis, w którym przedstawiamy styl Wojtka Łozowskiego, określanego mianem nowoczesnego dandysa. Sprawdź obowiązkowo!


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz