fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Cristiano Ronaldo właśnie w Manchesterze United zaczął błyszczeć i czarować kibiców z całego świata, a jego kariera nabrała rozpędu i trwa po dziś dzień. Mecz Juventus vs Manchester United odbędzie się już dzisiaj wieczorem, o godzinie 21. Czy Cristiano Ronaldo strzeli bramkę w tym prestiżowym meczu grupy H Ligi Mistrzów?

To właśnie z Manchesteru Cristiano został później wytransferowany do Realu Madryt, a sam piłkarz zyskał później status międzynarodowej gwiazdy, zdobywając sześciokrotnie najbardziej prestiżowe wyróżnienie dla piłkarza, czyli Złotą Piłkę oraz zapisując się złotymi zgłoskami w historii Królewskich, jako jej najskuteczniejszy zawodnik – w barwach Realu zdobył aż 450 goli.

wyprzedaż do 70%

Juventus vs Manchester United, czy Stara Dama dobije Man Utd?

W poprzednim meczu grupy H Ligi Mistrzów 2018, mimo wielu prób, Cristiano Ronaldo, obecnie zawodnik Juventusu, nie zdołał pokonać bramkarza Czerwonych Diabłów, zrobił to niego Paulo Dybala, a mecz zakończył się skromnym, jednobramkowym zwycięstwem Starej Damy. Czy Manchester United zdoła się przeciwstawić solidnie grającemu Juventusowi z Wojciechem Szczęsnym w bramce?

Juve faworytem

Wszystkie piłkarskie znaki na niebie i ziemi bezsprzecznie wskazują na Juventus, którego stawia się w roli bezspornego faworyta. Trzeba mieć jednak na uwadze, że piłka nożna jest dosyć nieprzewidywalnym sportem, co udowodniła w zeszłej edycji chociażby AS Roma eliminująca w ćwierćfinale utytułowaną Barcelonę. Czy w środowy wieczór będziemy świadkami kolejnej sensacji?


 

Odpowiedz