fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

wyprzedaż do 70%

ZACIĘTA WALKA POLAKÓW Z WĘGRAMI

Kamil Holka, Młodzieżowy Mistrz Polski w boksie i członek teamu Ozonee, już dzisiaj będzie walczyć w meczu Polska – Węgry w ramach Światowych Konfrontacji Boksu Olimpijskiego. Walka transmitowana będzie na kanale TVP Sport o godzinie 19:00.

Holka to 22-letni pięściarz BKS Orkan Gorzów, który w ubiegłym tygodniu uczestniczył w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Koninie. Młody pięściarz zdobył złoty medal w kategorii 69 kg i tym samym zyskał tytuł Mistrza Polski w boksie. Oprócz złotego medalu zdobył również puchar dla najlepszego uczestnika całych mistrzostw.

W specjalnym wywiadzie dla Ozonee przyznał, że w głębi duszy cały czas wierzył, że zdobędzie tytuł mistrzowski. Nic dziwnego, w końcu swoje pierwsze treningi rozpoczął w wieku 11 lat. Ambitny pięściarz ciężko pracując udowodnił, że dzięki pasji i determinacji można osiągnąć sukces. Pytany o rady dla początkujących pięściarzy odpowiedział, że najważniejszymi cechami są cierpliwość i wiara w siebie.

Poza boksem Holka udziela się charytatywnie, a w wolnym czasie zajmuje się także modelingiem. Trzeba przyznać, że dobrze odnajduje się w roli modela! Wszystko to sprawia, że Kamil Holka jest wzorem godnym do naśladowania dla wszystkich chłopaków chcących spełniać swoje marzenia.

Trzymajcie kciuki za Kamila. Na meczu Polska – Węgry Holka będzie reprezentował nasz kraj. Mamy nadzieję, że da z siebie wszystko i pokaże konkurencji kto tu rządzi!

Jeśli jeszcze nie czytaliście naszego wywiadu z Młodzieżowym Mistrzem Polski, koniecznie nadróbcie zaległości Kamil Holka Mistrzem Polski w boksie


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz