fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Jesień już na dobre zagościła w pogodzie, a to oznacza coraz niższą temperaturę. Pora więc odpowiednio przygotować się na mróz i zaopatrzyć w odpowiednie ciuchy. Dziś trochę więcej o niezawodnym połączeniu na sezon jesienno-zimowy, jakim jest kamizelka pod kurtkę.

Kamizelka męska – doskonała na chłodniejsze dni

Kamizelki wcale nie trzeba zakładać tylko w przypadku dotkliwych mrozów. W parze z luźnym longsleevem świetnie nadaje się nawet na wiosnę. To element garderoby, który przydaje się za każdym razem, kiedy pogoda zaczyna się pogarszać. Przyda Ci się zarówno na wierzch, jak i pod spód, zapewniając przy tym dobry styl. Jeśli więc zainwestujesz w fajny model kamizelki, będziesz mógł ją nosić przez cały rok, zmieniając tylko resztę stylizacji. To prawdziwy must have w szafie!

Kamizelka pod kurtkę – jak nosić?

Kamizelka męska pod kurtkę to już opcja na typowo jesienno-zimową pogodę. Jeśli planujesz wkomponować tę kombinację do swojej stylizacji, to najlepiej będzie, jeśli zdecydujesz się na obszerniejszą kurtkę, pod którą spokojnie zmieści się kamizelka. Dobrze też, by kurtka z kamizelką dopełniały się pod względem kolorystycznym i tworzyły zgraną stylówkę z resztą ubrań. Zaopatrzony w ciepłą kamizelkę i odpowiednio dobraną kurtkę nie będziesz musiał się martwić o spadającą temperaturę! Wskocz w kamizelkę i korzystaj z życia na świeżym powietrzu, nie przejmując się mrozem.

Nie daj się pogodzie! Kamizelka pod kurtkę (3)

Nie daj się pogodzie! Kamizelka pod kurtkę (1)

Nie daj się pogodzie! Kamizelka pod kurtkę (2)


 

Odpowiedz