fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

„Kapitan Marvel”  trafił już na ekrany naszych kin. Film to prawdziwa gratka dla wielbicieli filmów o superbohaterach, bo w roli głównej w końcu zobaczymy kobietę. Co wiemy o fabule filmu i tytułowej bohaterce?

wyprzedaż do 70%

Kim jest Kapitan Marvel?

Jest to najnowsza superbohaterska produkcja od wytwórni Marvel. Akcja filmu toczy się w latach 90. Główną bohaterką jest Carol Danvers służąca jako oficer sił powietrznych US Air Force. Na skutek wypadku związanego z technologią obcej rasy pozaziemskiej Danvers zyskuje pewne nadprzyrodzone zdolności. Okazuje się, że jej DNA połączyło się z DNA istot kosmicznej rasy Kree. Dzięki temu dysponuje teraz nadludzką siłą, która czyni ją jednym z najpotężniejszych superbohaterów we wszechświecie.

Na co jeszcze warto wybrać się do kina w tym roku? Oto premiery, na które wszyscy czekamy.

„Kapitan Marvel” – zwiastun i obsada

W rolę tytułowej superbohaterki wcieli się Brie Larson, znana z filmu „Kong: Wyspa Czaszki”. Na ekranie zobaczymy także inne gwiazdy, takie jak Samuel L. Jackson, Jude Law czy Lee Pace.

Wiele emocji wzbudził także drugi zwiastun filmu, który ukazał się w sieci 4 grudnia. Można przypuszczać, że Kapitan Marvel to silna bohaterka, do tego stanowcza i nieustraszona.

Czego można się spodziewać po Kapitan Marvel?

„Kapitan Marvel” wzbudza wiele emocji pośród fanów. Będzie to pierwszy film z kobietą w roli głównej, ale to nie jedyna ciekawostka. Prawdziwą furorę wywołał jeden z plakatów reklamujących film. Pojawił się na nim… rudy kot Goose. Jaką rolę odegra w całej historii?

Wiemy także na pewno, że film „Kapitan Marvel” ma dwie ukryte sceny po napisach. Jedna z nich na pewno dotyczyć będzie „Avengers: Endgame”, ale druga to niespodzianka. Pamiętajmy więc, by zostać w kinie do samego końca!

Poczytaj też o filmie Underdog, czyli prawdziwej gratce dla fanów MMA.


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz