fbpx

Planujesz wakacje nad polskim morzem? Jeśli tak, sprawdź koniecznie dokąd warto jechać, by trafić na najlepsze imprezy. Oto subiektywny przegląd klubów nad morzem, które zdecydowanie powinieneś odwiedzić.

Najlepsze kluby nad morzem

Które kluby nad morzem są najlepsze? Podobno w czołówce najbardziej imprezowych nadmorskich kurortów plasują się kolejno Sopot, Mielno oraz Władysławowo. Pod względem ilości rozmaitych klubów i dyskotek miasta te są po prostu bezkonkurencyjne.

Dokąd wybrać się na imprezę w Sopocie? Ogromną popularnością cieszy się między innymi Klub Soho. To znana sopocka miejscówka, która w każdym sezonie ściągą całe rzesze imprezowiczów. Lokal mieści się tuż przy Monciaku, słynie z przyjaznej atmosfery i wyjątkowego, niekomercyjnego charakteru.

Jeśli wolisz imprezy na plaży koniecznie wybierz się do Klubu Atelier. To miejsce spodoba się zwłaszcza miłośnikom muzyki z lat 80. czy 90. Panuje tam dobry, imprezowy klimat, nieskrępowana atmosfera, a zabawa trwa do białego rana.

Zobacz, w co ubrać się na imprezę na plaży

Drink na plaży

Kluby nad morzem i Władysławowo, czyli „polska Ibiza”

Każdy, kto kiedykolwiek spotkał się z określeniem „polska Ibiza” wie doskonale o jakie miasto chodzi. Władysławowo to popularny nadmorski kurort, który po mroku zupełnie zmienia swoje oblicze. Miasto słynie z modnych klubów, dyskotek i szalonych imprez. Gdzie warto się wybrać? Oczywiście do Klubu Czarny Koń! To chyba najbardziej oblegane miejsce w całym Władysławowie. Ciekawy wystrój, luźna atmosfera i najlepsza muzyka – wszystko to znajdziesz właśnie w Czarnym Koniu.

Popularnym celem podróży wielu młodych ludzi jest także Mielno. To kolejne imprezowe miasto na polskiej mapie, w którym nie brakuje atrakcji i dobrych klubów. Jednym z nich jest Fresh Club, który pojawił się na miejscu niezapomnianego Trolla. Wrażenie robi tu zwłaszcza wystój wnętrza i nowoczesne nagłośnienie. Równie popularnym miejscem jest Senso Club. Lokal oferuje najlepszą klubową muzykę i kilka stref tanecznych. To bez wątpienia obowiązkowy punkt na trasie każdego imprezowicza.

Zanim wybierzesz się do klubu, dowiedz się co założyć, by zrobić wrażenie na kobietach.

Sklep OZONEE
 

Zostaw odpowiedź