fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

We wtorek miała miejsce premiera najnowszego filmu Patryka Vegi – Kobiety Mafii. Jego filmy cieszą się dużą popularnością i gromadzą szeroką widownie. Czy kolejny film Patryka Vegi okaże się hitem dowiemy się pod koniec miesiąca. Za nami już premiera filmu, a na niej nie mogło zabraknąć pięknych aktorek. Jak prezentowały się gwiazdy tego wieczoru?

wyprzedaż do 70%

Agnieszka Dygant

Pokazała się w prostej, pastelowej sukience. Fotoreporterzy chętnie robili jej zdjęcia – ciekawe czy powodem była udana stylizacja czy nie do końca gustowny przedziałek na głowie.

Julia Wieniawa

Chciała się wyróżnić i trzeba przyznać, że wyszło jej to całkiem zgrabnie. Błyszcząca, długa suknia, spięte włosy i wyrazisty makijaż spowodowały, że Julia zdecydowanie najlepiej wypadła na tle innych aktorek.

Aleksandra Popławska

Aleksandra miała na sobie skórzaną sukienkę, klasyczne szpilki i ćwiekowaną torebkę oraz opaskę. Do tego nie mogło oczywiście zabraknąć czerwonej szminki Jak Wam się podoba?

Kasia Warnke

Kasia, podobnie jak Agnieszka Dygant, postawiła na klasyczną różową sukienkę i długie kolczyki. Na zdjęciu poniżej możecie zobaczyć mafijną trójcę w jednym kadrze. Która z aktorek, według Was, wypadła najlepiej?

Jeśli temat gwiazd jest Ci bliski, koniecznie przeczytaj o największych wpadkach modowych.


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz