fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

explosion nuclear bomb in ocean

Z jednej strony klasyka, z drugiej znak zmieniających się czasów. Czy i jak efektowanie połączyć jedno z drugim.

Koszula to element stroju zdecydowanie kojarzącego się ze stylem formalnym. Oczywiście w zależności od materiału i kroju potrafi być bardziej, lub mniej oficjalna. Bez względu na to, chyba nawet największy modowy laik wie, że komplet: koszula i spodnie dresowe będzie raczej nietrafionym połączeniem. Jak więc powiązać koszulę z joggersami, które bez wątpienia są spodniami sportowymi?

O joggersach pisaliśmy już wiele. Kiedy tylko pojawiły się w modzie męskiej pytaliśmy, czy masz już spodnie jogger. Do teraz (i pewnie jeszcze dużo dłużej!) królują na polskich ulicach. Jak sprawić by nie stanowiły one podstawy tylko sportowych stylizacji?

  1. Zwróć uwagę na materiał

Ta kwestia jest kluczowa. Joggersy uszyte z bawełnianej dresowej dzianiny nigdy nie wyjdą poza modę codzienną. Przeciwnie sytuacja wygląda jednak w przypadku spodni z grubszego materiału, imitujących ciemne jeansy lub chinosy.

  1. Fason to podstawa

Jeśli już wybrałeś joggersy, czas na dobór odpowiedniej koszuli. W tym zestawie spisze się jedynie ta o casualowym fasonie. Jeśli nie jesteś pewien jaki to, odsyłamy do przewodnika jak rozróżnić koszulę codzienną od tej formalnej.

Już po lekturze?

Czas więc łamać konwenanse i wskoczyć w pozornie niemożliwy do połączenia zestaw!

zobacz w sklepie


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz