fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

jak nosić koszulę ombre

Powiedzmy sobie szczerze: stary jak świat dylemat „co na siebie włożyć?” to domena nie tylko kobiet. A już zwłaszcza, gdy chodzi o kolory. Tutaj do gry wchodzi koszula ombre, czyli kilka przewodnich odcieni na jednym materiale.

Koszula ombre – co ją wyróżnia?

Jak pewnie zdążyłeś się domyślić, koszula ombre to taka, której główny kolor przechodzi płynnie w inny, zazwyczaj dzięki efektowi gradientu. Motyw ten mogłeś zauważyć przy okazji oglądania meczów piłkarskich, jako że coraz więcej klubów decyduje się go wykorzystać w designie koszulek wyjazdowych.

I trudno się zresztą dziwić, bo taki wzór rzuca się w oczy, jednocześnie nie będąc krzykliwym. Jeśli chcesz zwrócić na siebie uwagę, ale nie masz ochoty podejmować zbyt dużego modowego ryzyka, to koszula ombre jest właśnie opcją dla Ciebie.

Jak nosić koszulę ombre?

Wszystko zależy od tego, na jaką kolorystykę się zdecydujesz. Całość możesz skomponować pod jeden z odcieni widocznych na Twojej koszuli lub zadowolić się klasyką. Tego typu koszule wyglądają zazwyczaj mało oficjalnie, więc dobrze będą wyglądać z jeansami. Na wierzch polecamy założyć coś w stonowanym odcieniu, żeby nie odciągać uwagi od gwoździa programu, czyli motywu ombre.

Przekonałeś się do wielokolorowej koszuli? Jeśli już szykujesz swoje zamówienie, to polecamy też artykuł o tym, czy męską koszulę wpuszczać w spodnie.


 

Odpowiedz