fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Koszulka polo we wzór moro

Dwa trendy, które od lat zajmują miejsce w modzie męskiej i nie wygląda na to, żeby miały komukolwiek je odstąpić. W dzisiejszym wpisie porozmawiamy o ciekawej kombinacji koszulki polo i wzoru moro.

Polo moro – spotkanie dwóch różnych światów

Koszulki polo stały się popularne przede wszystkim za sprawą sportu, zwłaszcza tenisa i golfa. Wkrótce po sportowcach, modę na polówki przejęli amerykańscy studenci. Moro to z kolei zupełnie inna para kaloszy, bo jak wszyscy wiemy, do szafy typowego cywila przywędrowało prosto z wojska.

Nic więc dziwnego, że polo moro nie jest wcale takim oczywistym połączeniem. W modzie jednak nic nie jest niemożliwe, a koszulka polo we wzorze moro to z pewnością oryginalne rozwiązanie, które przypadnie do gustu wszystkim fanom casualu.

Koszulka polo we wzorze moro – jak nosić?

Do moro najlepiej pasować będą ciemniejsze odcienie. W proponowanej przez nas stylówce postawiliśmy na czerń. Joggery i wyższe trampki w tym kolorze będą świetnie komponowały się ze wzorem, nie odciągając przy tym uwagi od głównego elementu stylówki, jakim jest właśnie nasza koszulka polo.

Na wierzch zarzuć luźną bomberkę, pozostając tym samym w militarnym klimacie. Na koniec mały szczegół, czyli męska bransoletka, która doda całej stylizacji trochę charakteru.


 

Odpowiedz