fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Przed nami pojedynek prawdziwych gigantów! Już za kilka dni podczas 47 gali KSW Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Szymonem Kołeckim. Obaj przekonani są o swojej sile, ale który z nich tak naprawdę ma szansę odnieść zwycięstwo?

wyprzedaż do 70%

Pudzianowski kontra Kołecki – kto ma szansę na wygraną?

47 Gala KSW zbliża się wielkimi krokami, a razem z nią pojedynek, na który wszyscy czekamy. Najsilniejszy człowiek świata Mariusz Pudzianowski zmierzy się Szymonem Kołeckiem, mistrzem olimpijskim w podnoszeniu ciężarów. Obaj są doświadczonymi zawodnikami z wieloma imponującymi zwycięstwami na koncie. Pudzian debiutował podczas 12 gali KSW i od tamtego czasu pokonał Boba Sappa, Oliego Thompsona oraz Pawła Nastułę. Choć ta lista dokonań jest imponująca, to w żadnym wypadku nie przesądza jeszcze o wyniku nadchodzącej walki.

Szymon Kołecki to godny przeciwnik Pudziana. W klatce debiutował w 2017 roku, a przez ostatnie dwa lata odniósł tylko jedną porażkę. Wygrane pojedynki kończył zaś nokautami i to już w pierwszej rundzie walki. Czy poradzi sobie z byłym strongmenem? Zdaniem ekspertów kluczowa do zwycięzstwa będzie kondycja zawodników. Na razie obaj ciężko trenują i wyciskają siódme poty na siłowni. Któremu z nich się to opłaci?

Pociągają Cię klimaty MMA? Poczytaj o filmie Underdog, prawdziwej gratce dla fanów tego sportu.

Gdzie i kiedy oglądać walkę?

47 gala KSW odbędzie się już 23 marca, w łódzkiej Atlas Arenie. KSW 47 obejrzymy na żywo w systemie PPV. To oznacza, że dostęp do transmisji będzie płatny. Galę możemy obejrzeć w TV lub online, na stronie ipla.tv albo kswtv.com. Szykują się wielkie emocje!

Zobacz też zapowiedź filmu Diablo. Wyścig o wszystko i sprawdź, czy, warto wybrać się do kina.


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz