fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Kurtka skórzana z kapturem: idealna na wiosnę!

Klasyka mody męskiej powraca w nowym wydaniu! Kurtka skórzana z kapturem posiada wszystkie atuty swojej pierwotnej wersji, jest jednak udoskonalona pod względem zarówno stylu, jak i, przede wszystkim, praktyczności. Sprawdź, dlaczego warto zainwestować w tę wersję męskiej kurtki skórzanej.

Kurtka skórzana z kapturem, czyli dobry styl w użytecznym wydaniu

Temat skórzanej kurtki pojawiał się już u nas nie raz (więcej na jej temat przeczytasz we wcześniejszych artykułach). I trudno się dziwić – skórzana kurtka to ten niezawodny element garderoby, który zawsze nada mężczyźnie trochę charakteru.

Kurtka skórzana z kapturem to bardziej oryginalna wersja tego kultowego ciuchu. Jej głównym atutem, oprócz stylowego wyglądu, jest praktyczność, zwłaszcza w czasie wiosny. Jest jednocześnie lekka, sprawdzi się więc w ciepłe wiosenne dni, kaptur uchroni nas z kolei przed deszczowymi kaprysami tej pory roku.

Jak nosić kurtkę skórzaną z kapturem?

Kurtka skórzana z kapturem to z pewnością dobry sposób, by wyróżnić się z tłumu. Stawiając na oryginalność, warto wybrać kurtkę z kontrastującym kapturem. Ta wersja świetnie nada się do casualowych stylizacji wiosennych w parze ze sneakersami, luźnym t-shirtem oraz jeansami.

zobacz w sklepie


 

Odpowiedz